Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

cnm bnm inşallah görüceksn bebeğini.Ama ben senn doktorunu pek sevmedm yaaa ne bilim canını falan sıktı ya senn bende can sıkan kadın doğumcuları sevmiyorum..Net olması ve rahatlatması lazım gebe'yi..Bebişinin kalp atışını görüp mutlu olucaksn inşallah bebişinle🙂hünkarım nasln valide sultanım??
yakışıklımı goccccuman öptm

Gunaydin bayanlarrr,

benimde gunum ya 1 yada 2 gun geciyor, ay cok heyecanlandim bugunde gecerse yarin test yaptirayim diyorum ama, testte hemen cikarmiki o var, kan testide yaptiramam suan zaten cuma gunu yola cikicaz :s
cnm bnm ilk gebelimde adetten 1 gün önce çıkmştı istersen yap.Herkesn aynı olur mu onu da bilemem ama bnde çıkmştı cnm hadi hayırlısı

Ayy niye heyecan yapıyorsun kız benim yerime bu kadar

Ben o kadar değilim valla, öyle kaderine teslim bekliyorum 😀
valla ben bilmem ama çok heyecanlıym işte banane banane..

ah canım benim geçmiş olsunnn dikkat et kendine inş meleğin varsa sıkı tutunmuştur annesine🙂

maşallah canım eşinle ve bebeğinizle nice yıllara... Allah mutlu etsin.

TUNA ABLAM BEN BU AY 15 ADET OLDUM REGL TARİHİMİ BİLMİYHOM YAZIYOM SANA SEN BAK NEZAMNSA OZAMN EKLE LİSTEYE martta 20 nisan 17 mayıs 15 oldum haziran bilmiyom??
tamam fıstık hesaplayıp ekliyim inş önümüzdeki ay hamiş listesine eklerim🙂

canım benim geçmiş olsun, benim de 8. haftamda 2 kez kahv. lekem oldu çok korktum ama sonra kesildi, bugün doktora gideceğim bakalım umarım bebeklerimiz bizimle kalırlar Allah hepimize kucağımıza almayı nasip etsin.

canımcım iyiyim çok şükür şimdilik lekem kesildi inş artık gelmez. konserimiz pazar günü bir de solom var, tavsiyelere tşk canım denerim. tunacık iyi doğumgününü kutladık hasta oldu yavrum bir de şimdi iyi çok şükür. sağol güzelim ben de kocaman öptüm seni🙂

yaa gercekten nekadar cabuk geciyooo zaman yaaaa

ay kusum benim evet beraber bisiler yapariz yaaa herkezin emegi deysin hadi bakam ...
aa ayıp ettin hemşom tabi ki elimden geleni yaparım zevkle hem de🙂

ayy ne güzel canım benim nasıl heyecanlısındır Allah kavuştursun oğluna🙂 bebişin de büyümüş 2 sevinç yaşamışsın maşallah. bakalım benim de adete göre 8+3 ama doktor ne diyecek? tekrar tahlil bana da yapılması gerek aslında. seninle aramız çok az, inş ben de duyarım kalbini bebeğimin🙂

Ahh kıyamam inşallah canım duyacaksınız Allahın izniyle, görüşürüz kendine iyi bak bebişine de tabikide 🙂

Birkaç gün acır artıkın, eee sakarlığın bedeli 😀
aminn güzelim inşş tşkler..

Gunaydin bayanlarrr,

benimde gunum ya 1 yada 2 gun geciyor, ay cok heyecanlandim bugunde gecerse yarin test yaptirayim diyorum ama, testte hemen cikarmiki o var, kan testide yaptiramam suan zaten cuma gunu yola cikicaz :s
hadi bakalım inş gelmiştir meleğin, hayırlı haberlerini bekliyoruz.

sağol melodim inş görürüm🙂 senin yumurtlaman da hayırlı olsun🙂

aminnn aminn canımcım, valla ben de doktoru değiştirsem mi diye düşündüm ama bakıcaz artık gidişata göre. hünkar iyi canım doğumgünü ve hastalığı atlattı çok şükür.. ben de öptüm seni....