Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

günayyyydıııın canlar, nasıl keyifler? valla ben ölücem heyecandan🙂 saat 14'te doktor randevum var bakalım, bebeğimin kalp atışlarını görebilecek miyiz? umarım herşey yolundadır. daha kahvaltı yapmadan size bi yazayım dedim. grşmek üzere... öptüm herkesi...
cnm bnm inşallah görüceksn bebeğini.Ama ben senn doktorunu pek sevmedm yaaa ne bilim canını falan sıktı ya senn bende can sıkan kadın doğumcuları sevmiyorum..Net olması ve rahatlatması lazım gebe'yi..Bebişinin kalp atışını görüp mutlu olucaksn inşallah bebişinle🙂hünkarım nasln valide sultanım??hahaha hahaha yakışıklımı goccccuman öptm:kiss:
Gunaydin bayanlarrr,

benimde gunum ya 1 yada 2 gun geciyor, ay cok heyecanlandim bugunde gecerse yarin test yaptirayim diyorum ama, testte hemen cikarmiki o var, kan testide yaptiramam suan zaten cuma gunu yola cikicaz :s
cnm bnm ilk gebelimde adetten 1 gün önce çıkmştı istersen yap.Herkesn aynı olur mu onu da bilemem ama bnde çıkmştı cnm hadi hayırlısı

Ayy niye heyecan yapıyorsun kız benim yerime bu kadar hahaha
Ben o kadar değilim valla, öyle kaderine teslim bekliyorum 😀
valla ben bilmem ama çok heyecanlıym işte banane banane..hahaha

Kızlar yaaaaaaaaaa ben düştüm 🙁(((((((
Wc gitmiştim, kapıyı açtım, ilk giriş kapısını açtım, ne olduğunu bile anlmadım yerdeydim belki bir yarım metre yerde sürüklenerek kaydım, Allahtan kimse görmedi toparlanıp hemen kalktım üstümü başımı temizledim 😕 Hay Allahım yaaa...
ah canım benim geçmiş olsunnn dikkat et kendine inş meleğin varsa sıkı tutunmuştur annesine🙂

kızlar merhabalar. bugün bizim evlilik yıldönümümüz 3 yıl bitti. akşama yemeğe çıkıp hem yıldönümünü hem de bebişimizi kutlıycaz inşallah. Allahım daha nice sağlıklı ve bebişimizle nice yıllar nasip etsin inşallah. çok güzel bi tesadüf yıldönümüne yakın öğrendik çok şükür ne güzel yarabbim. darısı hepinizin başına inşallah canlarım.
lalezar geçmiş olsun canım bi yerine bişey olmadı dimi bu aralar çok dikkat et kendine meleğin gökçe gelmiştir belki annesi aman dikkat.
sarıgelin nasıl gidiyo bakalım hamişlik?
maşallah canım eşinle ve bebeğinizle nice yıllara... Allah mutlu etsin.

TUNA ABLAM BEN BU AY 15 ADET OLDUM REGL TARİHİMİ BİLMİYHOM YAZIYOM SANA SEN BAK NEZAMNSA OZAMN EKLE LİSTEYE martta 20 nisan 17 mayıs 15 oldum haziran bilmiyom??
tamam fıstık hesaplayıp ekliyim inş önümüzdeki ay hamiş listesine eklerim🙂

hoşbulduk cnm başıma bir sürü olay geldi bu sıralar hamileydim dr kontrolüne gittiğimde 2 hafta önce dış gebelik tanısıyla karşı karşıya kalmıştım sonra atlattım şükür değil dedi dr ama şimdide düşük tehlikesiyle uğraşıyorum benden kahverengi akıntı geliyo leke şeklinde korkuyorum net bişey yok ama bakalım yani anlıyacağın rahat ve huzurlu bir süreç olmadı benim hamilelik sevincim olsun vardır bir hayır diyorum rabbim beterini vermesin öbür gün dr gidicem bakalım ne diyecek sizi bir kontrole gelmiştim ii oldu senide gördüm anlaattım rahatladım sanada büyük geçmiş olsun atlatıcaksın merak etme bir tek sorun bu olsun...
canım benim geçmiş olsun, benim de 8. haftamda 2 kez kahv. lekem oldu çok korktum ama sonra kesildi, bugün doktora gideceğim bakalım umarım bebeklerimiz bizimle kalırlar Allah hepimize kucağımıza almayı nasip etsin.

tuna ablam sen ne yapıyon bebekle aranız nasıl dr gittinizmi inşallah tehlikeyi atlatmışsındır sık dişini bu 3 ayı bir atlatsan abla bu arad koro calışman varmış sesin kısılmış sabah ac karnına sıcak su ve akşam da yemekten önce sıcak veya limonlu su iç iyi geliorr inşallah ozaman kadar bişeyin olmaz bizim tunamız ne yapıyor nasılmış oo öp yerimize abla onu böle kocamn kocaman dogum gününü kutladınız degil nice yaşlara prensimize inşallah :kiss: dolu dolu öptüm onu
canımcım iyiyim çok şükür şimdilik lekem kesildi inş artık gelmez. konserimiz pazar günü bir de solom var, tavsiyelere tşk canım denerim. tunacık iyi doğumgününü kutladık hasta oldu yavrum bir de şimdi iyi çok şükür. sağol güzelim ben de kocaman öptüm seni🙂

yaa gercekten nekadar cabuk geciyooo zaman yaaaa

ay kusum benim evet beraber bisiler yapariz yaaa herkezin emegi deysin hadi bakam ...
aa ayıp ettin hemşom tabi ki elimden geleni yaparım zevkle hem de🙂

günaydın canlar ben çok heyecanlıyım 1 gün sonra oğlum gelcek zaman geçmiyor sanki 🙂 başka bir sevincimde dünkü doktor kontrolünde bebişim 8+1 olmuş ve kalp atışını busefer duydum 🙂 çok duygulanıyor insan kayınvalidemin gözleri doldu nasıl seviyor 🙂 tahliller içinde kan vedim 5 tüp kan aldılar bide idrar sonuçlar pazartesigünü inşallah sorun olmaz 🙂 tunacım seninde bugün kontrolün var hadi güzel haberlerele gel inşallah bebişinin kalp atışını görür ve duyarsın 🙂 çok güzel bişey 🙂
ayy ne güzel canım benim nasıl heyecanlısındır Allah kavuştursun oğluna🙂 bebişin de büyümüş 2 sevinç yaşamışsın maşallah. bakalım benim de adete göre 8+3 ama doktor ne diyecek? tekrar tahlil bana da yapılması gerek aslında. seninle aramız çok az, inş ben de duyarım kalbini bebeğimin🙂

Ahh kıyamam inşallah canım duyacaksınız Allahın izniyle, görüşürüz kendine iyi bak bebişine de tabikide 🙂

Birkaç gün acır artıkın, eee sakarlığın bedeli 😀
aminn güzelim inşş tşkler..

Gunaydin bayanlarrr,

benimde gunum ya 1 yada 2 gun geciyor, ay cok heyecanlandim bugunde gecerse yarin test yaptirayim diyorum ama, testte hemen cikarmiki o var, kan testide yaptiramam suan zaten cuma gunu yola cikicaz :s
hadi bakalım inş gelmiştir meleğin, hayırlı haberlerini bekliyoruz.

gunaydın abla nasıl oldun

cnm benım bebısı goreceksın ınsallah hadı beklıyoruz senı....

canım benım korunmayı bıraktın herhalde hadı hayıorlısı olsun dıyelım bu sefer bebıslerımız saglıklı olcak ınsalh

cnm ınsallh bebısın senınledır sanada gunaydın

sanada gunaydın cnm

slmmmmmm kızlar gece yıne ovulas testı yaptım yıne sılık cıktı hadı hayırlısı dıom artık
sağol melodim inş görürüm🙂 senin yumurtlaman da hayırlı olsun🙂

cnm bnm inşallah görüceksn bebeğini.Ama ben senn doktorunu pek sevmedm yaaa ne bilim canını falan sıktı ya senn bende can sıkan kadın doğumcuları sevmiyorum..Net olması ve rahatlatması lazım gebe'yi..Bebişinin kalp atışını görüp mutlu olucaksn inşallah bebişinle🙂hünkarım nasln valide sultanım??hahaha hahaha yakışıklımı goccccuman öptm:kiss:

cnm bnm ilk gebelimde adetten 1 gün önce çıkmştı istersen yap.Herkesn aynı olur mu onu da bilemem ama bnde çıkmştı cnm hadi hayırlısı

valla ben bilmem ama çok heyecanlıym işte banane banane..hahaha
aminnn aminn canımcım, valla ben de doktoru değiştirsem mi diye düşündüm ama bakıcaz artık gidişata göre. hünkar iyi canım doğumgünü ve hastalığı atlattı çok şükür.. ben de öptüm seni....

Geri