Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

yaa gercekten nekadar cabuk geciyooo zaman yaaaa

ay kusum benim evet beraber bisiler yapariz yaaa herkezin emegi deysin hadi bakam ...
kuzumm geçti çok şükür bakalım bugün randevumuz var. Allah razı olsun dualarına sana da bebeğinle geri dönsün duaların🙂

ayy canım doğumgünü kutlu olsun tatlı kızının sevdikleriyle nice yıllara🙂)) zaman ne çabuk geçiyor değil mi? bak benimki de 5 'i doldurdu.

kızlar inanılmazsınız valla, çok güzel şeyler yazmışsınız ikinizi de tebrik ederim🙂 bende resim var, müzik var🙂 ama bu şiir kompozisyon işi yok ee bu da bi yetenek valla bravo... yine de şükür şanslı kesimdeniz..

hemşom ben de yardım ederim, resim öğretmeniyim ya🙂)

günaydın canlar ben çok heyecanlıyım 1 gün sonra oğlum gelcek zaman geçmiyor sanki 🙂 başka bir sevincimde dünkü doktor kontrolünde bebişim 8+1 olmuş ve kalp atışını busefer duydum 🙂 çok duygulanıyor insan kayınvalidemin gözleri doldu nasıl seviyor 🙂 tahliller içinde kan vedim 5 tüp kan aldılar bide idrar sonuçlar pazartesigünü inşallah sorun olmaz 🙂 tunacım seninde bugün kontrolün var hadi güzel haberlerele gel inşallah bebişinin kalp atışını görür ve duyarsın 🙂 çok güzel bişey 🙂

:pasi:mersi lalesim 🙂

ee
bi deniim bakim, simdi :işyeri: sonrada kizimin dogum günüüünü gutliiverciiiz bakalim gözel bi gün bizi bekliyoooo insalla herkeze hamis dolu günler dilerim ohyandan:leylek
Cevap yazdığımız yer varya canım, orda gelişmiş var, orayı tıklayınca sembollerin açıldığı bir kutucuk da gelyor seçenke olarak orayı tıklarsan olur...

günayyyydıııın canlar, nasıl keyifler? valla ben ölücem heyecandan🙂 saat 14'te doktor randevum var bakalım, bebeğimin kalp atışlarını görebilecek miyiz? umarım herşey yolundadır. daha kahvaltı yapmadan size bi yazayım dedim. grşmek üzere... öptüm herkesi...

Ahh kıyamam inşallah canım duyacaksınız Allahın izniyle, görüşürüz kendine iyi bak bebişine de tabikide 🙂

ayyy kuzum benim....

Birkaç gün acır artıkın, eee sakarlığın bedeli 😀

ama var ya benim bi kötü huyum var ben düsene sakara gülerim kendimde az sakar degilim ama.

bi olay: bulasik makinesini yerlestirirken üst dolaplara tabaklari doldurdum. yanisira telefonla konusuyorum (Multitasking sadece Kadinlarda var 10 isi biarada götürürler) ve yeri silmek icin kovamda haizir. neyseki yerlestirdim bulasikmakinesini kapagini kapatip dogrulurken daha kapanmamis dolap kapagin tam kösesine gafeee carptim Bi ah tüh kopar benden ve ardindan CUP diye bi ses gelir. kafayi vurmakla kalsa omuzumla ve kulagimin arasindaki telefonu kovaya sevk etmisim ahlayip uflarken acidan. yaaaani bu tür olaylar ard ardada gerceklesiyor ayni gün kocam aksam eve geldi ve ben yatak odasindaydim hemen sofrayi koymaya mutfaga kostum o ara adam buzdolabini acti ve dirsegi dösüme carpti yani harpten cikmisa döndüm
Ahh kıyamam inşallah canım duyacaksınız Allahın izniyle, görüşürüz kendine iyi bak bebişine de tabikide 🙂

Birkaç gün acır artıkın, eee sakarlığın bedeli 😀
ama cok kötü düstüysen bi dr. gitde bakin belki biyerin catlamistir gecmis olsun

Geri