Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

evet 1 yildir buradayim, evlenip 10 gun sonra buraya geldim, esim zaten burdaydi,bir yildir ilk kez goruscez insallah annemlerle bu cuma aksilik olmazda cikarsak yola, pazar gunu annecigimi gorucemm🙂 cok ozledim herkesi valla, heyecanliyim cok,belkide bu yuzden regl gecikio bilemiyorum,dun ve onceki gun adet olcakmisim gibi hissediodum ama arti olarak asiri halsizligim vardi, sanki grip olcakmisim gibi, bugun hicbisey hissetmiyorum ama agrim sizim hicbiseyim yok suan, bugunde olmazsam yarin artik bi test alip yapicam eczaneden, hayirlisi insallah olursa cok buyuk supriz olcak bize, cunku doktor bize normal yolla olmasi sans isi cok zor demisti ve asilama onermisti, bizde turkiyeye gidecegimiz icin hazir gitmisken orada yaptirirz diye hazirana randevu almistim, kendimide asilamaya kitlemistim, bu ay hic beklemiodum, insallah vardirda asialamaya falan gerek kalmaz ya 🙂
Ay belkide o yüzdendir ya sen rahatca gecir izinini belkide izinden bi hatirayla dönersiniz J
selam arkadaşlar nasılsınız
Slm cnm hepümüzz iiiiy ya sen?
selam arkadaşlar nasılsınız.bu gun herkesden benım ıcın dua etmesını ıstıyorumçben duaya cok ınanıyorum lutfen dualarınızı eksık etmeyın canlarım
Ay kiyamam allah tüm dileklerini gerceklestirsin cnm yaa
hayırlısıyla inşallah Allah sanada versin ve bütün isteyenlere

amin

ay benim kizda oldu cnm yaa ama doktor gaz oldugunu sölemisti bende cok üzülmüstüm ama zaten hamis oldugumu biliyordum ama 5 haftalikti falandi sümüklü böcük

Sarıgelinim, sana yine bir sorum var benim 5-6 gündür tam göbek altımda seyreme gibi birşey var, pıtıpıtı yapıyor arada öyle, çok hoş bir his ama, hiç böyle birşey yaşadın mı diye sorucaktım 🙂

evet 1 yildir buradayim, evlenip 10 gun sonra buraya geldim, esim zaten burdaydi,bir yildir ilk kez goruscez insallah annemlerle bu cuma aksilik olmazda cikarsak yola, pazar gunu annecigimi gorucemm🙂 cok ozledim herkesi valla, heyecanliyim cok,belkide bu yuzden regl gecikio bilemiyorum,dun ve onceki gun adet olcakmisim gibi hissediodum ama arti olarak asiri halsizligim vardi, sanki grip olcakmisim gibi, bugun hicbisey hissetmiyorum ama agrim sizim hicbiseyim yok suan, bugunde olmazsam yarin artik bi test alip yapicam eczaneden, hayirlisi insallah olursa cok buyuk supriz olcak bize, cunku doktor bize normal yolla olmasi sans isi cok zor demisti ve asilama onermisti, bizde turkiyeye gidecegimiz icin hazir gitmisken orada yaptirirz diye hazirana randevu almistim, kendimide asilamaya kitlemistim, bu ay hic beklemiodum, insallah vardirda asialamaya falan gerek kalmaz ya 🙂
tatalım kusura bakma bişi sorcam neden doktor sans ısı demıstı acaba

Geri