Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

hayırlı cumalar Allah hepimizin dualarını hakkımızda hayra çevirsin ve gönlümüzü razı eylesin inşallah gönlümüzdekileri en kısa zamanda bizlere nasip etsin, maddi manevi tüm sıkıntı ve sınavları başarıyla atlatabilenlerden eylesin aminn...:d040:

Hayırlı cumalar güzellerim...Rabbim bu mübarek gününde gönülden ettiğimiz dualarımızı kabul eylesin..Kucağımızı boş bırakmasın,bizleri çocuk hasretiyle sınamasın Yüce Allahım...

aminnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnn inşallahhh bitanemmm hayırlı cumalarrrrrr:kiss:

hayırlı cumalar Allah hepimizin dualarını hakkımızda hayra çevirsin ve gönlümüzü razı eylesin inşallah gönlümüzdekileri en kısa zamanda bizlere nasip etsin, maddi manevi tüm sıkıntı ve sınavları başarıyla atlatabilenlerden eylesin aminn...:d040:

aminnnnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnn canımmm hayırlı cumalar:kiss:

bu arada tüm hamile arkadaşlar rahat ve sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz inşallah. sağlıklı tatlı bebişlerinizi sıkıntısızca kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim. bizim gibi mucizelere tanıklık etmek için bekleyenlerin hepsinide beklediği o mucizeye kavuştursun inşallah herkesin tek tek hamileyim yazdığını görmek nasip olsun bizlere...AMİNNN

selamlar arkadaşlar herkese hayırlı cumalar bu ay da bütün umutlarım şuya düştü az önce test yaptım malesef tek çizgi adetim 26 ve 30 arası oluyodu bu gün 30. gün bu ay sanki bişeyler var gibiydi napalım kısmet değilmiş bu mübarek günde Allah herkesin duasını kabul etsin

selamlar arkadaşlar herkese hayırlı cumalar bu ay da bütün umutlarım şuya düştü az önce test yaptım malesef tek çizgi adetim 26 ve 30 arası oluyodu bu gün 30. gün bu ay sanki bişeyler var gibiydi napalım kısmet değilmiş bu mübarek günde Allah herkesin duasını kabul etsin

canım bazen çok geç çıkabiliyor hemen umutsuzluğa düşme. ablam 7 haftalık hamileyken kan testinde çıkmıştı hatta ben bile şaşırdım bu kadar geç çıkmasına idrardan bakılan testler zaten kandan daha geç çıkar biraz sabır inşallah hamişsindir:kiss:

rüyada para bir kac sekilde yorumlanir. gümüs para hayirli haber, sevinc verici sözdür. bakir para hayirli, ugurlu is ve hizmetkardir. altin para kiskanclik, dedikodu ve sikici sözdür

Rüyada yasli ve salih bir kimseyi görmek, izzet, seref rizik, bereket ve uzun ömür, çok ihtiyar bir adam görmek ise, üzüntü ve kederdir. Bazen de ihtiyar görmek acizlik, korkaklik, tenbellik, zayiflik ve usanca isarettir.

diyo diyadinnette ama sende bak bakalım nasıl gördün tam olarak nesneleri . Birde rüyayı nasıl yorumlarsan öle olurmuş biz iyi yorumlayalım ki iyi olsun demi ama :D:D

evet cumartesi sabah gelicek eşim eve sabah ben işe gitmeden tepesine binmem lazım hahaha :utan: hahahahahahahahahhaahahahahaha

inşallah hayırlı olur rüyam asimm sağol araştırdığın için :kiss:

bu arada tüne tepesine kocişinin emi hahaha bırakma bi yere :D:D

cnm üzülmek yok maclara devam gelecek maclara devam yani birazdan bende test yapacam dışardan geldim dua edin ama cıkmazsa da üzülmeyecem hiç bakalım hayırlısı neyse o olsun

bu arada tüm hamile arkadaşlar rahat ve sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz inşallah. sağlıklı tatlı bebişlerinizi sıkıntısızca kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim. bizim gibi mucizelere tanıklık etmek için bekleyenlerin hepsinide beklediği o mucizeye kavuştursun inşallah herkesin tek tek hamileyim yazdığını görmek nasip olsun bizlere...AMİNNN

aminn cnm güzel duaların ve dileklerin için teşekkürler inşş Allahım hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar verir bizlere hamiş kalanlara da hayırlı doğumlar nasip etsin Allah zorlanmadan kolayca

Geri