Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kızlar moralim kocaman bir sıfır. Lavaboya gitmiştim akıntıyla beraber pembemsi bi akıntı geldi,sanırım adet oluyorum..Şimdi sevineyim mi üzüleyim mi ? Tam bugün,beklenmeyen günümdü...Allahım sen bizi asilerden etme ama istemeyen hemen hamile kalıyo bu nasıl iştir yaw......Demek ki tek cevabı var DÜŞÜNMEMEK,TAKMAMAK,İSTEMEMEK.....
burada cogumuz seninle ayni kaderi paylasiyoruz canim uzulme birgun bizimde yuzumuz guler insallah ben 4 yillik evliyim ben hep istedim ama esim istememisti nihayet ikna ettim onu ve bir aydir deniyoruz ve galiba tutturamadik regl oldum canim

yanlizlik cok zor arkadaslar insan birsure sonra gercek anlamda aile olmak istiyo ben gurbet geliniyim burda kimsem yok derdimi paylasacagim sevincimi paylasayim bir evladim olmasini istiyom artik esim ise gittiginde yanliz uyanmaktan yanliz kahvalti yapmaktan biktim arik oyyyle ozeniyomki buyuk ailelere bi 5 tane falan bebisim olsun istiyom

essenciğim gul-güzelim nolur üzülmeyin Allah inşallah tez vakitte hepimize nasip etsin :) ben inanıyorum çok yakında olucak yanlız normal adet olana kadar bekleyin bu tip lekelenmeler, farklı miktar ve renkte akıntılar adetle karışabiliyormuş.. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah kucaklarımız bebişlerle dolsun sağlık ve huzurla...

gülgüzeli 4 yıldır nasıl korunuyordun? hap veya iğne ise bir-iki ay bazen bekletebiliyormuş bebiş.. hemen ümitsizliğe kapılma bak bu benim 3. ayım hyer ay beklemek çok zor ama bu ayda sanırım tık yok :)

onu bilemiyorum ama sanmıyorum, sadece doktorum bana denemelerden 3 ay önce bırakmamı ve eşimin korunmasını söylemişti bu nedenle sordum.

ama öte yandan burada bir arkadaşım hap ile korunuyordu bir ay başlamayı unutmuş sonrada gelecek ay başlarım demiş hemen o ay hamile kaldı, Allah bağışların kocaman çocuğu var şimdi :) bebek geleceği zamanı kendi seçiyor sanırım

birde bir sorumvar arkadaslar hamileligi kolaylastirmak icin neler yapmaliyim
bilgisi olan arkadaslar bana yardim edin cielcim bir fikrin varmi

bu konuda çok net bir bilgim yok, ancak ilişki sırasında erkeğin üstte olması, ilişkiden sonra belinin altına ince bir yastık koyarak bir süre uzanmak ve hemen kalkmamak, mümkünse sabaha kadar yıkanmamak, çok sıcak ortamlardan ( sıcak banyo, sauna vs..) ve vajinal duştan kaçınmak diye biliyorum. elbette mümkün olduğunca sağlıklı ve çeşitli beslenmek ve yumurtlama günü civarında gün aşırı ilişkiye girmek de var bu maddeler arasında :)

Geri