Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

canlarım demin test yaptım 3 dk önce kadar ama tek cizgi sanırım ben bu şekilde adet oldum bu ay hayırlısı olsun

Hakkında hayırlısı lavişim ama istersen bir doktora danış bu gecikme ve / veya azalmaların stres dışında kaynakları ne/neler olabilir öğrenirsin, için daha rahat eder..
sevgiler canım..

selamlar arkadaşlar herkese hayırlı cumalar bu ay da bütün umutlarım şuya düştü az önce test yaptım malesef tek çizgi adetim 26 ve 30 arası oluyodu bu gün 30. gün bu ay sanki bişeyler var gibiydi napalım kısmet değilmiş bu mübarek günde Allah herkesin duasını kabul etsin

canım yaaa hayırlısı olsunnn ne diyimm bu ay kısmet değilmiş demek ki önümüzdeki aylara kısmet olur inşallahhh üzülme...

bu arada tüm hamile arkadaşlar rahat ve sağlıklı bir gebelik geçirirsiniz inşallah. sağlıklı tatlı bebişlerinizi sıkıntısızca kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim. bizim gibi mucizelere tanıklık etmek için bekleyenlerin hepsinide beklediği o mucizeye kavuştursun inşallah herkesin tek tek hamileyim yazdığını görmek nasip olsun bizlere...AMİNNN

aminnnnnnnn canım yaa ne güzel dualar bunlar böleee :kiss:

canlarım demin test yaptım 3 dk önce kadar ama tek cizgi sanırım ben bu şekilde adet oldum bu ay hayırlısı olsun

hadii yaaa :S hayırlısı olsunnn bitanemm yaaa ama sen artık bi doktora mı gitsen lavişim yaa bu lekelenmeler nedenmiş bir öğrensek ...

cok ilginç tatlım,2-3 damlayla adet mi olumuş !! ama bu haksızlık :(((

dimii yaa bencedeee :tsk:

günaydın gül güzeli, bence HCG seviyen yükselmekte ancak adetin henüz gecikmediği için + silik çıkmış, hamile olduğunu sanıyorum 1 gün gecikme olunca testi tekrar et veya pazartesi bir kan testi yaptır derim ben :) şimdiden tebrikler bebişlerimiz gittikçe artıyor maşşallahhhh :DDDDDDDDD
canim test yapmama gerek kalmadi 3 gundur koyu akintim vardi ve hic adet sancim yoktu ben belki yerlesme kani olabilir diye dusundum ama bugun normale ondu regl oldum hic boyle olmazdim biz bu ay korunmayi biraktik acaba bunun etkisi olabirirmi canim

canim test yapmama gerek kalmadi 3 gundur koyu akintim vardi ve hic adet sancim yoktu ben belki yerlesme kani olabilir diye dusundum ama bugun normale ondu regl oldum hic boyle olmazdim biz bu ay korunmayi biraktik acaba bunun etkisi olabirirmi canim

Allah allah ama silik + çıkması çok ilginç :( baya regli gibi mi yoksa lekelenme gibi mi?

selamlar arkadaşlar herkese hayırlı cumalar bu ay da bütün umutlarım şuya düştü az önce test yaptım malesef tek çizgi adetim 26 ve 30 arası oluyodu bu gün 30. gün bu ay sanki bişeyler var gibiydi napalım kısmet değilmiş bu mübarek günde Allah herkesin duasını kabul etsin

uzulme buray cim ayni kaderi paylasiyoz ikimizde bende regl oldum canim allah nezaman nasip ederse ozaman gelir bebislerimiz insallah sana bir sorum olacak canim sen nezamandan beri dusunuyosun bebis

kızlar moralim kocaman bir sıfır. Lavaboya gitmiştim akıntıyla beraber pembemsi bi akıntı geldi,sanırım adet oluyorum..Şimdi sevineyim mi üzüleyim mi ? Tam bugün,beklenmeyen günümdü...Allahım sen bizi asilerden etme ama istemeyen hemen hamile kalıyo bu nasıl iştir yaw......Demek ki tek cevabı var DÜŞÜNMEMEK,TAKMAMAK,İSTEMEMEK.....

Allah allah ama silik + çıkması çok ilginç :( baya regli gibi mi yoksa lekelenme gibi mi?
normalde ayin 15 de regl olmam lazimdi ama ben ayin 13 de kanpihtisi gibi siyahimsi parcalar gordum aksama dogru artmaya basladi akintim ve bugun akintim kirmiziya dondu sanirim regl oldum ama anlamadigim bisey ne bel agrim var nede karin agrim normalde cok rahatsizlanirdim ama

Geri