Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

topige girmeyeli çok oldu ama hamişlerimiz artmış maşallahhhhhhhh bu arada hayırlı cumalar herkese bu mübarek günde rabbim herkesin sesini duysun göbişerine melekler nasip etsin inşllh tabi benimde :))

cnm arada uğra gel sende sürtün hamişlerimiz artmaya başladı bizde onlara sürtünelim bizimde olsun :D:D inşş bu ay cok uğurlu oldu sanırım giderek artmaya devam eder inşş bu güzel haberler orduya asker ünv lere kız lazım bolca demi ama hahaha

asimm cnmm silik yakalamışsın sanırım sen devam et yapmaya silik olduysa koyulaşacaktır inşallah devam et yapmaya kalmazsa test eczanelerde var alırsın yine bişi olmaz inşş tutturursun cnmm

allah tamamina erdirsiin canim gozun aydin olsun allah isteyen herkese versin bizlere ne tavsiye edersin ben de bu ay basladim allah nasip ederse anne olmak istiyorum :asigim:

canım hoşgeldin aramıza inşallahh bu topik sanada uğurlu gelir iki gün arayla iki hamiş çıkardık burdan :D:D daha çok yenisin inşallahh fazla bekletmeden gelir küçük meleğimiz :D:D

ben pek anlamiyorum bu tumurlama gunlerini valla bi tuturlu dogru hesaplayamiyorum bende senin gibi yumurtlama testi almak istiyorum umarim ise yarar

canım yumurtlama testleri işe yarıyor bence en azından yumurtan varmı yokmu nezaman yumurtluyosun hepsini öğreniyosun yanlız eczaneler bildiğim kadarı ile sipariş üzerine getiriyo ve pahalı sen eğer alacaksın gittigidiyorda çok uygun fiyatı avantajlı ürünler var bilgin olsun ben 20 ovülasyon testi + 5 erken gebelik testinin 22.90 aldım kargoda ücretsiz ve özel paketlerde geliyor yani anlaşılmıyor içinde test olduğu :D:D

yasmin bende 4 yıllık evliyim ve hiç korunmadım hsg filmi çektirdim tek tüpüm tıkalı çıktı senin sorunun varmıydı acaba bendede 2 hafta önce belirtiler başladı bugun olmam lazımdı ama olmadı hiç bi belirtim yok sadece miğdem bulanıyor yemeklerden sonra okadar ve hala devam ediyor ama bu adet dönemimde oluyor bana en yakın sensin cvp yazarsan sevinirim bu arada çoooooooooooooooook tebrik ederim rabbim sağ sağlım kucagına alıp koklamayı nasip etsin sana seni çokkkkkkkk iyi anlıyorum canım kimbilir nasıl heycanlısındr iyi bak bebişimize tamammı:dede:ona göre

şirineeeeee hoşgeldin aramıza canım umuarım bu topik sanada uğurlu gelir :D:D tüpün açıldıysa çok takma canım kısa sürede hamile kalabilirsin benim yengemde öleydi tüpü tıkalıydı açtılar ve 3 ay sonra hamile kaldı darısı sana inşallahh hadi bakalım hayırlısı :D:D

arkadaslar adetime bir gun kala idrar testi yaptim normalde ya arti olmaliydi yada eksi ama benim sonuc yarim arti cikti nasil oluyo anlamadim yan cizgi cok net ama usteki cizgi hem silik hemde yarim cikti yani yarim arti gibiydi bu nasil oldu anlamadim bilgisi olan varmi bana yardimci olun lutfen

aaaaa bu çokk güzel haberrrrrr sen cumartesi sabah bir test daha yap yada en iyisi git bir kan testi ver bana görede hamilesinnnnnnnnnnnnnnnnn ayy bu ara ne kadar güzel haberler alıyoruzz yaa topiğimize umut yağıyor valla kırkbinkere Maşallahhh:nazar::nazar:

herkese günadın,
umarım hepiniz çok iyisinizdir.. cuma gününüz mübarek olsun bu güzel günün şansına hepimizin göbekleri bebekle dolsun :)

lavinyam naptın test yaptın mı?

canımmmmm günaydınnn ve hayırlı cumalarrrrrrrrrrrrrr:kiss: Rabbim bu mübarek cuma gününde dualarımız kabul etsi inşallahh :D:D

lavişimmmmmmmmmm hakkat nerde kaldınn ya uyanamadın mı daha hadi seni bekliyoruz inşallahh hayırlı haberlerle gel kuzum dualarım seninle şu mübarek gün hürmetinee :)

Allah tamamına erdirsin canım inşallah çok sevindim benim de bu gün 29.gün 30. gün olduğu da oluyo bazen bu ay çok umutlandım inşallah ben de hamileyimdir benim için de dua edin nolur yarın da olmazsa test yapcam inşallah iki çizgiyi de görürüm

inşallah cnmm herzaman bizler burdayız birbirimize destek oluyoruz eğer olmazsada gelecek maclara bakıyoruz biliyorsun ki moral bozmak yok ama inşş gönlümden gecen hamiş olman inşşşşş:kiss:

ben pek anlamiyorum bu tumurlama gunlerini valla bi tuturlu dogru hesaplayamiyorum bende senin gibi yumurtlama testi almak istiyorum umarim ise yarar

buray cim insallah canim allah gonlune gore versin bu ay mujdeli haberlerini bekliyom bana yazmayi unutma canim

al cnm sende ovulasyon testi yap Allahın neyi vesile yapacağını bilemezsi dene bazı şeyleri inşş vesile olurlar hadi hayırlı işler hayırlı hamiş kalmalar :D:D

topige girmeyeli çok oldu ama hamişlerimiz artmış maşallahhhhhhhh bu arada hayırlı cumalar herkese bu mübarek günde rabbim herkesin sesini duysun göbişerine melekler nasip etsin inşllh tabi benimde :))

evettt ececimmmm hamişlerimiz arttı maşallahhhh sıra kimde diye dört gözle bekliyoruz bakalım :D:D inşallahh bu ay sanada uğurlu gelir :kiss:

yok cnm daha yapmadım daha almadım test yani dışarı cıkınca alıp tekrar yapacam o zaman haber ederm size sonucu bu arada sizlerinde cumanız mübarek olsun

ayyy sen bizi çatlatıcanmı yaa :sinirli: neyse geç olsun güç olmasın inşallahh hayırlısı olsun kuzummm benimm :kiss:

asimm cnmm silik yakalamışsın sanırım sen devam et yapmaya silik olduysa koyulaşacaktır inşallah devam et yapmaya kalmazsa test eczanelerde var alırsın yine bişi olmaz inşş tutturursun cnmm

evet canım silikti bu iyi bişey demiyaa zaten aşırı akıntım var hala da devam ediyo akşam tekrar yapıcam cumartesi sabah da maç var hahaha inşallahh golll olur hahaha

Allah tamamına erdirsin canım inşallah çok sevindim benim de bu gün 29.gün 30. gün olduğu da oluyo bazen bu ay çok umutlandım inşallah ben de hamileyimdir benim için de dua edin nolur yarın da olmazsa test yapcam inşallah iki çizgiyi de görürüm

canım hoşgeldin aramıza inşallahh bu topik sanada uğurlu gelir iki gün arayla iki hamiş çıkardık burdan :D:D daha çok yenisin inşallahh fazla bekletmeden gelir küçük meleğimiz :D:D

canım yumurtlama testleri işe yarıyor bence en azından yumurtan varmı yokmu nezaman yumurtluyosun hepsini öğreniyosun yanlız eczaneler bildiğim kadarı ile sipariş üzerine getiriyo ve pahalı sen eğer alacaksın gittigidiyorda çok uygun fiyatı avantajlı ürünler var bilgin olsun ben 20 ovülasyon testi + 5 erken gebelik testinin 22.90 aldım kargoda ücretsiz ve özel paketlerde geliyor yani anlaşılmıyor içinde test olduğu :D:D

şirineeeeee hoşgeldin aramıza canım umuarım bu topik sanada uğurlu gelir :D:D tüpün açıldıysa çok takma canım kısa sürede hamile kalabilirsin benim yengemde öleydi tüpü tıkalıydı açtılar ve 3 ay sonra hamile kaldı darısı sana inşallahh hadi bakalım hayırlısı :D:D

aaaaa bu çokk güzel haberrrrrr sen cumartesi sabah bir test daha yap yada en iyisi git bir kan testi ver bana görede hamilesinnnnnnnnnnnnnnnnn ayy bu ara ne kadar güzel haberler alıyoruzz yaa topiğimize umut yağıyor valla kırkbinkere Maşallahhh:nazar::nazar:

canımmmmm günaydınnn ve hayırlı cumalarrrrrrrrrrrrrr:kiss: Rabbim bu mübarek cuma gününde dualarımız kabul etsi inşallahh :D:D

lavişimmmmmmmmmm hakkat nerde kaldınn ya uyanamadın mı daha hadi seni bekliyoruz inşallahh hayırlı haberlerle gel kuzum dualarım seninle şu mübarek gün hürmetinee :)

uyandım uyandım şekerrrrrr :deli:kısss valla heyecandan ölüyorum heee bende daha test almadım alınca yapacam bugün inşşş bu arada bi rüya gördüm eşim bi adamla telefonda görüşüyo bana söylemiyo dedim kim o sana zamanı gelince acıklayacam diyo ama yaşlı bi adam yani ona artık işinde maaş değilde kardan pay alacaksın filan diyor bide 50 bin tl söz konusu geciyor adam bize verecekmiş neyin nesi anlamadım yani nedir yorumu acep????

evettt ececimmmm hamişlerimiz arttı maşallahhhh sıra kimde diye dört gözle bekliyoruz bakalım :D:D inşallahh bu ay sanada uğurlu gelir :kiss:

ayyy sen bizi çatlatıcanmı yaa :sinirli: neyse geç olsun güç olmasın inşallahh hayırlısı olsun kuzummm benimm :kiss:

evet canım silikti bu iyi bişey demiyaa zaten aşırı akıntım var hala da devam ediyo akşam tekrar yapıcam cumartesi sabah da maç var hahaha inşallahh golll olur hahaha

sen maclara ara verme testini yap yinede silikte cıksa maclara devam et kocişi yakaladınmı yumul hahaha

rüyada para bir kac sekilde yorumlanir. gümüs para hayirli haber, sevinc verici sözdür. bakir para hayirli, ugurlu is ve hizmetkardir. altin para kiskanclik, dedikodu ve sikici sözdür

Rüyada yasli ve salih bir kimseyi görmek, izzet, seref rizik, bereket ve uzun ömür, çok ihtiyar bir adam görmek ise, üzüntü ve kederdir. Bazen de ihtiyar görmek acizlik, korkaklik, tenbellik, zayiflik ve usanca isarettir.

diyo diyadinnette ama sende bak bakalım nasıl gördün tam olarak nesneleri . Birde rüyayı nasıl yorumlarsan öle olurmuş biz iyi yorumlayalım ki iyi olsun demi ama :D:D

evet cumartesi sabah gelicek eşim eve sabah ben işe gitmeden tepesine binmem lazım hahaha :utan: hahahahahahahahahhaahahahahaha

Geri