Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

yasmin bende 4 yıllık evliyim ve hiç korunmadım hsg filmi çektirdim tek tüpüm tıkalı çıktı senin sorunun varmıydı acaba bendede 2 hafta önce belirtiler başladı bugun olmam lazımdı ama olmadı hiç bi belirtim yok sadece miğdem bulanıyor yemeklerden sonra okadar ve hala devam ediyor ama bu adet dönemimde oluyor bana en yakın sensin cvp yazarsan sevinirim bu arada çoooooooooooooooook tebrik ederim rabbim sağ sağlım kucagına alıp koklamayı nasip etsin sana seni çokkkkkkkk iyi anlıyorum canım kimbilir nasıl heycanlısındr iyi bak bebişimize tamammı:dede:ona göre

arkadaslar adetime bir gun kala idrar testi yaptim normalde ya arti olmaliydi yada eksi ama benim sonuc yarim arti cikti nasil oluyo anlamadim yan cizgi cok net ama usteki cizgi hem silik hemde yarim cikti yani yarim arti gibiydi bu nasil oldu anlamadim bilgisi olan varmi bana yardimci olun lutfen

arkadaslar adetime bir gun kala idrar testi yaptim normalde ya arti olmaliydi yada eksi ama benim sonuc yarim arti cikti nasil oluyo anlamadim yan cizgi cok net ama usteki cizgi hem silik hemde yarim cikti yani yarim arti gibiydi bu nasil oldu anlamadim bilgisi olan varmi bana yardimci olun lutfen

günaydın gül güzeli, bence HCG seviyen yükselmekte ancak adetin henüz gecikmediği için + silik çıkmış, hamile olduğunu sanıyorum 1 gün gecikme olunca testi tekrar et veya pazartesi bir kan testi yaptır derim ben :) şimdiden tebrikler bebişlerimiz gittikçe artıyor maşşallahhhh :DDDDDDDDD

kızlar bu gün çok mutluyom test yaptım pozitif çıktı zaten belirtilerimdende anlamıştım pazareteside kanıma baktırcam belirtilerimi yazmak istitoyorum...sabahları mide bulantısı baş dönmesi halsizlik kasıklarımda ağrı iğne batıyomuş gibi gaz şikayeti gögüslerde hafif şişlik ve uç belirmisi damar beliriginliği idrar koyuluğu bu kadar arkadaşlar ama tabi bunlar ben yok ben hamile deyilim demeyin bunların hiç biri olmadanda hamile ola bilirsiniz...Çok mutluyum allah kimsenin kucagını boş bırakmasın ben 4 yıldan sonra kavuşucam inş allahım sonuna kadar devam ettirsin rabbim bütün isteyenlere en kısa zamanda evlat nasip etsin...

canım çok sevindim :) Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.. darısıda bizim başımız inşallah kızlar :)

topige girmeyeli çok oldu ama hamişlerimiz artmış maşallahhhhhhhh bu arada hayırlı cumalar herkese bu mübarek günde rabbim herkesin sesini duysun göbişerine melekler nasip etsin inşllh tabi benimde :))

herkese günadın,
umarım hepiniz çok iyisinizdir.. cuma gününüz mübarek olsun bu güzel günün şansına hepimizin göbekleri bebekle dolsun :)

lavinyam naptın test yaptın mı?

yok cnm daha yapmadım daha almadım test yani dışarı cıkınca alıp tekrar yapacam o zaman haber ederm size sonucu bu arada sizlerinde cumanız mübarek olsun

Geri