Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Allahımmmmmmmmmmmmmmmmmm yaşasınnnnnnnnn çok mutlu oldum ya böle hamişler gördükçe bu kapalı havada bile içim kıpır kıpır oldu vallahiii :deli:

çok güzelllllllllll:deli:

yasminn bide ben bişi sorcamm nezamandır bebek istiyodun sen ben orayı atladım galiba hahaha bu arada arkadaşlarımın da dediği gibi her bişeyini bizimle paylaş emi kuzum:kiss:

kızlar bu gün çok mutluyom test yaptım pozitif çıktı zaten belirtilerimdende anlamıştım pazareteside kanıma baktırcam belirtilerimi yazmak istitoyorum...sabahları mide bulantısı baş dönmesi halsizlik kasıklarımda ağrı iğne batıyomuş gibi gaz şikayeti gögüslerde hafif şişlik ve uç belirmisi damar beliriginliği idrar koyuluğu bu kadar arkadaşlar ama tabi bunlar ben yok ben hamile deyilim demeyin bunların hiç biri olmadanda hamile ola bilirsiniz...Çok mutluyum allah kimsenin kucagını boş bırakmasın ben 4 yıldan sonra kavuşucam inş allahım sonuna kadar devam ettirsin rabbim bütün isteyenlere en kısa zamanda evlat nasip etsin...
Allah tamamına erdirsin canım inşallah çok sevindim benim de bu gün 29.gün 30. gün olduğu da oluyo bazen bu ay çok umutlandım inşallah ben de hamileyimdir benim için de dua edin nolur yarın da olmazsa test yapcam inşallah iki çizgiyi de görürüm

kızlar ovülasyon testim silik çıktı :D:D ben şimdi yumurtlamaya başlamışmıyım yani anlamadım ama :D:D birde bir test paketinin içinden iki çubuk çıktı yarında diğerini yapayım diyoum sonra cumartesi günü birdaha yaparım tutturcam mı acaba :hıms:

kızlar ovülasyon testim silik çıktı :D:D ben şimdi yumurtlamaya başlamışmıyım yani anlamadım ama :D:D birde bir test paketinin içinden iki çubuk çıktı yarında diğerini yapayım diyoum sonra cumartesi günü birdaha yaparım tutturcam mı acaba :hıms:
ben pek anlamiyorum bu tumurlama gunlerini valla bi tuturlu dogru hesaplayamiyorum bende senin gibi yumurtlama testi almak istiyorum umarim ise yarar

Geri