2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
günaydınnnnnnn

anaaammm geçmişi okudummmmm
ilk meleğimiz geliyor galibaaaaaa
ayy süperr
kilosu da iyiydi ayşe naz ın.. Sağlıkla doğar hayırlısıyla inşallahh..

ay gece 19.40da çıktım toplantıdan, sabah yine 07.30da toplantıya geldimm..
allamm son günlerim inanamıyorum, yarın ve ptesi de gelecem tamaammm :deli:

son gunleryaaa hepmze ıs kıtlıyorlar sanrm benmde sakın gecen iş gunlerım cok youn gecıyor 🙂

son gunleryaaa hepmze ıs kıtlıyorlar sanrm benmde sakın gecen iş gunlerım cok youn gecıyor 🙂

Benimde aynen öyle olacaktı ama son üç gün gitmeyince... herşeyi öyle bırakmış oldum.. Bi şekilde hallediyolardır sanırım... Yok bu üçü gün canıma okurlardı.. Şu ne bu ne diye..

günaydın güzellerrrrrr
amanınnnnn ilk bebişmi geliyooooooo tırstım yaaaaa
allahhhhh zeynepin yardımcısı olsunnnnnnn inşallahhhhhhhhhhhh
bende akşam berbattım yaaaaaaaaaaa

dün akşam migrosa gittim girmediğim mağaza kalmadı ayağıma giren bir terlik bulamadım polariste 40 numara ayakkabı bile olmadı ayağıma nasıl şiştiyse kendim acıdım kendime dün ve sinirlerim acaip bozuldu neredeyse ağlayacaktım yemin ederim.normalde ben 37 giyiyorum bir de düşünün yani.ayağımdaki babetler sıktı arkasına bastım.yara oldu ayağım.yeşilden bir ayakkabı buldum o da 40 no büyük geldi 39u yoktu.diğer modelleri de uymadı ayağıma acıttı.spor ayakkabı almak istemedim hava cok sıcak ayaklarım ztn yanıyor diye.
resmen dedimki kendi kendime kızım sen yarın raporunu kapat otur evde ne ile gideceksin işe 🙂
sonra migrosun içine girdik market kısmına bişeyler almak için orda terlikler vardı kadının biri dediki ah kızım ayağınmı şişti yazık sana falan.ben de kurbanlık koyun modunda ztn ağladım ağlıcam bak dedi bunları bir dene istersen ordan yaşlı bir müşteri artık insanlar acıyor halime yaa..
neyse giydim terlikleri 39 no ve oldu ayağıma.ay nasıl mutlu oldum anlatamam 🙂aldım 2 çift 1 beyaz 1 siyah.ben 200 lira vermeyi bile gözden cıkarmıstım ayağıma uyan bişey bulsaydım diğer mağazalarda bunları 7ye aldım cok da güldüm şahsen.tabi şık bişey değil idare ederler 🙂
işe gelebildim bgn de şükür 🙂

günaydın güzellerrrrrr
amanınnnnn ilk bebişmi geliyooooooo tırstım yaaaaa
allahhhhh zeynepin yardımcısı olsunnnnnnn inşallahhhhhhhhhhhh
bende akşam berbattım yaaaaaaaaaaa

Günaydın canım
amin canım zeynepten biran önce hayırlı haberler alalım inşallah

dün gece ve akşam bende çok kötüydüm sancı gibi belimde ve kasıklarımda ağrı vardı ama şimdi iyiyim allaha şükür

dün akşam migrosa gittim girmediğim mağaza kalmadı ayağıma giren bir terlik bulamadım polariste 40 numara ayakkabı bile olmadı ayağıma nasıl şiştiyse kendim acıdım kendime dün ve sinirlerim acaip bozuldu neredeyse ağlayacaktım yemin ederim.normalde ben 37 giyiyorum bir de düşünün yani.ayağımdaki babetler sıktı arkasına bastım.yara oldu ayağım.yeşilden bir ayakkabı buldum o da 40 no büyük geldi 39u yoktu.diğer modelleri de uymadı ayağıma acıttı.spor ayakkabı almak istemedim hava cok sıcak ayaklarım ztn yanıyor diye.
resmen dedimki kendi kendime kızım sen yarın raporunu kapat otur evde ne ile gideceksin işe 🙂
sonra migrosun içine girdik market kısmına bişeyler almak için orda terlikler vardı kadının biri dediki ah kızım ayağınmı şişti yazık sana falan.ben de kurbanlık koyun modunda ztn ağladım ağlıcam bak dedi bunları bir dene istersen ordan yaşlı bir müşteri artık insanlar acıyor halime yaa..
neyse giydim terlikleri 39 no ve oldu ayağıma.ay nasıl mutlu oldum anlatamam 🙂aldım 2 çift 1 beyaz 1 siyah.ben 200 lira vermeyi bile gözden cıkarmıstım ayağıma uyan bişey bulsaydım diğer mağazalarda bunları 7ye aldım cok da güldüm şahsen.tabi şık bişey değil idare ederler 🙂
işe gelebildim bgn de şükür 🙂

Çok ii ya bak teyzenin sana yardımı olmuş arada böle iyi insanlarda çıkabiliyor.:ehi:

gunaydın ortim ne oldu agrınmı vardı sennde yoksaaaa benmde öle yaaaa agrım cok oluyor gece özellklee=)

ya şu yalancı d.sancısı 2 aydır devam ediyo zaten alışkınım ona ben bütünleştik artıkınnnnnnnnnnn:ehi:
ama bide 10dk.süren can yakmayan ama çok enteresannn bişey oldu ada hanım içerde kafasıyla sanki aşağı doğru inmek için tüm gücünü veriyodu ve buda rahatsız ediyo tabiki dedim tamammm geliyyyyyyyyyyyy
ayyyyyy ilk kez bu kadar aşağıda hissettim onu
drumda p.tesi günü aşağı çok fazla baskı ve sancı hissedersen gel demiştiiiii tırstımmmmmm yafffff:boink:

Merhaba kizlar bende gecmisi okudum geldim.
Zeynep hayirli haberlerle gelir insAllah.
Vatoz bu arada sende artik hazirla cantani ya benim de pazartesi hafif sanci baslayinca odup koptu dedim cantam hazir da degil cidden dogum geldiyse napicam diye hastaneden sonra cantamin butun eksiklerini tamamladim.
Sende artik hazir et canim benim ne olur ne olmaz saka maka derken ortada kalirsin hakkatten.

Geri