2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet yaylar uyumludur, ben boğa burcuyum yukselenın yay. ama boganın tum uyuzlukları bende. otoriter, sevıyelı, çok aç olsa bıle uyduruk yemek yemez ılle guzel temız yerlerde yaşamak ıster yemek yemek ıster, luksu sever, danganak sınırlenır çeker gıder... bunlar hep benım sevmedıgım huylarım

boğa burcu öyle miymiş :shootout:

ya benim hep tuvaletim var gibi burda otur otur bütün gün kötü oluyorm tuvalete gidiyorm bir iki damla geliyo sizn de bölemi kızlar

deseler ki hamılelıkte en çok neden nefret ettın. derım tuvalete gıtmekten. bıktım artık ındır donu kaldır donu, yarım saat durmaz mı bi bardak su içeride. gece kaç kere kalk gunduz nereye gıtsek hep sıkışıgım hep wc sırasında gulkurusu,

yengeç burclarıda cok cabuk kırılır ve kırıldımı cok kincilerdir bende bu huyumu sevmiyorum
evet bıraz alıngandır yengeçler ama ıyı burçtur,erkegı de kadını ıyıdır evcılldır

deseler ki hamılelıkte en çok neden nefret ettın. derım tuvalete gıtmekten. bıktım artık ındır donu kaldır donu, yarım saat durmaz mı bi bardak su içeride. gece kaç kere kalk gunduz nereye gıtsek hep sıkışıgım hep wc sırasında gulkurusu,

evet bıraz alıngandır yengeçler ama ıyı burçtur,erkegı de kadını ıyıdır evcılldır
bir wc bir de su şişme olayı beni mahvetti

Geri