2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sabah 7 ıle 9 arası dogum yaparsak yukselenı yengeç oliyy
9-11 aslan
11-13 başak
13-15 terazi (en fenası hem ıkızler hem terazi sakın haaa kımse dogumasın)
15-17 akrep
17-19 yay
19-21 oğlak
21-23 kova
gece yarısı 01-03 koç
03-05 boğa
05-07 ıkızler

yengemde bana dedi mutlaka yükseleni ayarla gir sezaryan olcaksan dedi ama eşim acayip karşı bu olaya.bide rzan kirazdan dinledim çok yanlış bişeyi yaparken bişeyi uyumsuzlaştırabilirsiniz akışına bırakın dedi saba tümerin programında ben onun yalancısıyım🙂:ehi:
sezeryan olacaksa yengeç yada yay olsun ısterım aslında evıne baglı tıtız evcıl dogrucu

yazısını nasıl hazırladınız kı, ben şablonu hazırladım ama tarıh bellı olmadıgı için daha bastırmadım yazıları. bu arada 20 mayıstan sonra dogum yapan tum annelerın bebeklerı ıkızler olacak barı yukselenı guzel bışey olsun bı bakayım netten hangı gun dogum yapsam yay falan olur yukselenı dıye:meri:
burcu ikizler yükseleni yay hahaha
asi bir cocuğun olur canım 🙂 ben de bir yay olarak gene de yay olmasını isterdim valla kızımın.

burcu ikizler yükseleni yay hahaha
asi bir cocuğun olur canım 🙂 ben de bir yay olarak gene de yay olmasını isterdim valla kızımın.
nıye gııı tanıdıgım butun yaylar kafa dengıdır hepsını severım. kan çekıyyy yay burçlarını bide yengeç. kova erkelerı ıle hıç geçınemem mesela, ıstısnasız hepsıne sınır olurum. bide terazı bayanları ıle pek kaynaşamadım henuz anam da dahıl hep yanlış anlarız bırbırızı

Geri