2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben baktım eğer sabah 9-10 arası olursa doğum yükseleni aslan olacakmış.
ama ikizler burcu şanslı olur kızlar

nıye gııı tanıdıgım butun yaylar kafa dengıdır hepsını severım. kan çekıyyy yay burçlarını bide yengeç. kova erkelerı ıle hıç geçınemem mesela, ıstısnasız hepsıne sınır olurum. bide terazı bayanları ıle pek kaynaşamadım henuz anam da dahıl hep yanlış anlarız bırbırızı

yay burcları biraz asi olur ya o acıdan dedim ben de yay burcuyum canım 🙂 ve kendi burcumu da cok severim.coğu kişi ile de anlaşırım sorunlu biri değilimdir aksine çok uyumluyumdur.ama o delilik hallerime de bayılırım ben sahiiiiii asiliğimi severim yani :meri:

yay burcları biraz asi olur ya o acıdan dedim ben de yay burcuyum canım 🙂 ve kendi burcumu da cok severim.coğu kişi ile de anlaşırım sorunlu biri değilimdir aksine çok uyumluyumdur.ama o delilik hallerime de bayılırım ben sahiiiiii asiliğimi severim yani :meri:
evet yaylar uyumludur, ben boğa burcuyum yukselenın yay. ama boganın tum uyuzlukları bende. otoriter, sevıyelı, çok aç olsa bıle uyduruk yemek yemez ılle guzel temız yerlerde yaşamak ıster yemek yemek ıster, luksu sever, danganak sınırlenır çeker gıder... bunlar hep benım sevmedıgım huylarım

Geri