Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Tedavisi devam eden arkadaslar insallah hepinizin burada müjdeli haberlerinizi alırız. @Asyam17 bende 7 cm cikolata kisti ameliyati oldum acik ameliyat. İki gun hastanede kaldim 3. Gun normal hayatina devam ettim. Dr un iyi olursa hiç düşünme ol kurtul. @Zaza74 transferin hayirli olsun dualarimiz seninle. Bu arada k.klubune yeni üyelik alıp yorum yazmistim. Zaza cim sen beni burada desifre edince beni tekrar engellemisler. Kazen burayi bizden iyi takip ediyor anladigim kadariyla
Çok sağol kzum
Güldürdün beni
Boş ver her şeyi bebeğine odaklan
❤️

Senin Kafana yatmayan bisey var??
Sana özetle söyle soyleyim
●Rahim içinde 2tane miyomun var
●önce yumurtalar toplanacak
●sonra miyom ameliyati yapilicak
●İyileşme durumuna göre 3-6ay arası transferin yapılacak dedi doktor özetle bu
Asyam biliyorsun 2014 benimde miyom ameliyatım oldu,benim iki değil tüm rahimi sarmış patates tarlası gibi 9 dan fazla miyomlarım alındı,sonra başladı kabuslu günlerim
Rahim kasından alınan miyomlarım dikiş yerlerinde kan dolaşımı bozuldu,rahim içi yapışıklığı beni takib etti
Saysız histeroskopi oldum
Bazı doktorlar bile bana keşke miyomlara dokundurtmasaydın dediler
Benim en büyük miyomum 5-6 sm civarındaydı
Hayata yeniden gelseydim yaptırırmıydım sorsan,belkide yaptırırdım,ama araştırıb bu işin pirini yapana yaptırırdım
Bu işi daha güzel dr bülent urman yapar
Miyom sayın çok az,2 adet,rahimin içinde değil
Başka bir doktorada göster ve fikir al

Bende Prof Dr Ateş Karateke de cikolata kisti ameliyati oldum. CA125 380 di herkes kanser demisti. Şükür temiz cikti. Sonrada HPV 16 cin2 cikti bende diger dr lar ısrarla rahim alinmasi lazim dedi. Ates hoca bebegim olmadigindan rahmi trasladi ve uc yildir temizim şükür. Benimde rahimde Adenomiyozis var. Kibristan önce yine kendisine muayeneye gittim ve gebeliğe engel degil dedi. Baska dr lar engel dusuk yaparsin demisti. @Angel1427 bencede baska bir dr dan görüş al. @Zaza74 nin dedigi Dr da cok iyidir.

Geri