Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Doktor
Şükür yok ama dondurulmuşların şansı daha yüksek oluyor diye dondurulmuş istedim.
Miyomların için yapacak başka bir şey yok mecbur ameliyat olucaksın.
Korkma yengemde olmuştu evde biraz yattı dinlendi öyle atlattı.
Bana deseki yine sorun var hic dusunmezdim yatardim bicak altina sonu guzel olacak çünkü. Ameliyattan cikinca kendine geldiginde şükür bitti diyosun kocaman bir ohhh cekiyor insan

Tedavisi devam eden arkadaslar insallah hepinizin burada müjdeli haberlerinizi alırız. @Asyam17 bende 7 cm cikolata kisti ameliyati oldum acik ameliyat. İki gun hastanede kaldim 3. Gun normal hayatina devam ettim. Dr un iyi olursa hiç düşünme ol kurtul. @Zaza74 transferin hayirli olsun dualarimiz seninle. Bu arada k.klubune yeni üyelik alıp yorum yazmistim. Zaza cim sen beni burada desifre edince beni tekrar engellemisler. Kazen burayi bizden iyi takip ediyor anladigim kadariyla
Evet canim takip ediyor maalesef.

Rabbim yar ve yardimcin olsun insallah ameliyatin sorunsuz gecer. Insan ister istemez stres olur canim acikta olsa kapalida olsa gerer ameliyat düşüncesi. Şöyle ilersini düşününce biranonce kurtulacaksin miyomlarindan sorunsuz transfere girnis olucaksin canim. Insallah hersey cok guzel olur senin icin sonunda bebislerine kavusasin
Amin canım inşallah çok saol.Valla çok gerildim inşallah boşu boşuna bıçak altına yatmamış olurum‍♀️

Angel seni cok merak ettik. Herseyin yolunda olmasina cok sevindim. İnsallah hic bir sorun yasamadan kucagina alirsin bebeğini. Zaman su gibi aksin senin için. Benim ara ara kanamalarim oluyor. Progestan igne oluyorum sabah iki flakon aksam iki flakon. Karnim kevgire döndü Ama bebeğimde bir sorun yok cok şükür.Tabii canım çok sıkılıyor bu duruma.bugun tam 11 haftalik olduk. Haftaya nifty testim var. Birde onun stresi var bende umarim hersey yolunda gider. Dua edin kızlar buna cok ihtiyacim var.❤️
İnşAllah her şey yolunda olucak
12 haftadan sonra bir derin nefes alırsın

Geri