Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Canım miyomlarını aldırmadan transfer yaptırma.
O kadar emek veriyoruz.
Benden de 5 yumurta toplandı cumartesi.
3 tanesi döllenmiş .
Eğer bir problem yoksa yarın donduracaklar.
Yok yavrum ya zaten doktor almadan transferin bi anlamı yok diyo.acik ameliyat dedi ona canım sıkkın korkuyorum çok risklerinden.senin de süper haber Allah onları can yapsın sana inşallah.senin neden dondurulcak rahimde varmıydı sorun

Canim kizlar merhaba uzun bir aradan sonra ancak girebildim butun yazilarinizi okudum allah hepiniziden razi olsun merak etmissiniz beni cok sukur her sey yolunda kalp atisimizi duyduk minnosum zeytin tanesi kadar harektini bile gorduk 2 haftadir grip oldum covit mi grip mi bilemedik endise ettim sukur negatif ilac da kullanmadigim icin meyve limon takviyesi ike ancak duzeldim ilaclardan surekli uyku hali malesef ama sukur simdi iyiyim tedaviye baslayan kaderdaslarimiza hayirli ugurlu olsun diliyorum pakizem tamaram zazam ve diger arkadaslar nasilsiniz her sey yolunda mi yazdigim ilaclara ek progestan hap eklendi d vitamini magnezyum rahimi yumusatmak icin kalp atislarini duyduk cok agladim cok sukur suan hersey yolunda bebegim buyuyor bu arada kadi lar klubunde engellenmisim demistim orada kinustugum ve haber vermek istedigim bi kac kisi vardi buradan bi arkadas yeni profil actim giriyorum demisti bende onu yaptim hemen o arladaslara mesaj yazdim sonra baktim cvp yazdilar ama okuyamadim kazen bey engellemis beni whatsapptan yazdim cevap verme tenezullunde bile bulunmadi hic bi sekilde giremiyorum oraya simdilik bu kadar guzel kadinlar umarim hepimiz icin her sey cok cok guzel olur ❤️
Çok çok şükür Angelim
Allah senide bebeğinide korusun
Ben çok şüke Allahın izniyle bugün transfer oldum
İnşAllah güzel haberlerimi sizinle paylaşmak nasip olur banada
Kazan seni neden engelledi?
Buraya girdiyin için mi

Yok yavrum ya zaten doktor almadan transferin bi anlamı yok diyo.acik ameliyat dedi ona canım sıkkın korkuyorum çok risklerinden.senin de süper haber Allah onları can yapsın sana inşallah.senin neden dondurulcak rahimde varmıydı sorun
Şükür yok ama dondurulmuşların şansı daha yüksek oluyor diye dondurulmuş istedim.
Miyomların için yapacak başka bir şey yok mecbur ameliyat olucaksın.
Korkma yengemde olmuştu evde biraz yattı dinlendi öyle atlattı.

Kızlar selam bugün kontrolüm vardı 2yumurtamda gelişmiş 15-16 cm kadar perşembe günü toplanacak ikiside..miyomlarim rahim içinde kastaymış ve açık ameliyat dedi iyice sitres oldum.tek olsa kapalı yapardım ama 2tane biri tam rahimin ortasında dedi 2ve 4cm miş
Rabbim yar ve yardimcin olsun insallah ameliyatin sorunsuz gecer. Insan ister istemez stres olur canim acikta olsa kapalida olsa gerer ameliyat düşüncesi. Şöyle ilersini düşününce biranonce kurtulacaksin miyomlarindan sorunsuz transfere girnis olucaksin canim. Insallah hersey cok guzel olur senin icin sonunda bebislerine kavusasin

Tedavisi devam eden arkadaslar insallah hepinizin burada müjdeli haberlerinizi alırız. @Asyam17 bende 7 cm cikolata kisti ameliyati oldum acik ameliyat. İki gun hastanede kaldim 3. Gun normal hayatina devam ettim. Dr un iyi olursa hiç düşünme ol kurtul. @Zaza74 transferin hayirli olsun dualarimiz seninle. Bu arada k.klubune yeni üyelik alıp yorum yazmistim. Zaza cim sen beni burada desifre edince beni tekrar engellemisler. Kazen burayi bizden iyi takip ediyor anladigim kadariyla

Geri