Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

oyyss cielcimm artıları yakalamışsın maşallahh bitanem inşallahh bu ay tutunur bebeğinn yaaaaa:kiss: evet canım ilacım bitti ilaç bittikten 3 gün sonra adet oldum. çarşamba akşamı lekelenme olmuştu perşembe tam oldum ben perşembeden hesap edicem demi yaa :D:D

ayy asim valla iyi oldu yaa stresini atmışsındrı en azından üzerinden

oyyss cielcimm artıları yakalamışsın maşallahh bitanem inşallahh bu ay tutunur bebeğinn yaaaaa:kiss: evet canım ilacım bitti ilaç bittikten 3 gün sonra adet oldum. çarşamba akşamı lekelenme olmuştu perşembe tam oldum ben perşembeden hesap edicem demi yaa :D:D

evet, benim başımada benzer birşey gelmişti, kadın doğumcu arkadaşıma sordum lekelenme sayılmaz kanamanın başlangıcından sayacaksın dedi, hakkında hayırlısı inşallah gelecek haftadan itibaren başlıyorsun o zaman çalışmalara 🙂))))))

valla kızlar hepiniz süpersiniz, yorumlarınız destekleriniz o kadar iyi geliyor ki anlatamam, yazacak vaktim olmadada sizleri okumak, sevinç ve heyecanlarınızı paylaşmak, yüzünüzü dahi bilmesem böyle güzel arkadaşlarımın olduğunu bilmek muhteşem bir duygu 🙂) rabbim hepinizden razı olsun, sağlıklı hayırlı ve uzun ömürler ve tabi evlatlar nasipetsin inşallah.. 🙂

aminnnn hepimize inşşşş belki yüzlerimizi görmedin ya ilerde cocuklarımız evlendirebiliriz kısmet yani denk gelirse dünür bile oluruz hahaha hayat bu yani bakarsın benim oğlan sizin kızı yada benim kızı sizin oğlan beğenir hahaha

gitti gidiyordan 20 adet ovulasyon + 6 adet gebelik testini 29 TL'ye aldım, hemde hepsinin tarihi falan iyi şimdiye kadar 6 tane falan kullandım hiç geçersiz test olmadı.. tavsiye ederim

idrardan lubiquick gibi bir ismi var, geçen sefer fortel'e verdiğim paraya acıdım valla 🙂 tamam o daha şık falan ama sonuçta aynı işi görüyor 🙂)

valla kızlar hepiniz süpersiniz, yorumlarınız destekleriniz o kadar iyi geliyor ki anlatamam, yazacak vaktim olmadada sizleri okumak, sevinç ve heyecanlarınızı paylaşmak, yüzünüzü dahi bilmesem böyle güzel arkadaşlarımın olduğunu bilmek muhteşem bir duygu 🙂) rabbim hepinizden razı olsun, sağlıklı hayırlı ve uzun ömürler ve tabi evlatlar nasipetsin inşallah.. 🙂

Canımsın yaaa Allah hepinizden de razı olsunn benim güzel arkadaşlarım:kiss: cümlemize inşallahh canım yaa. hee lavişimin dediği gibin belki dünür oluruz ilerde hayat bu belli mi olur :D:D

evet, benim başımada benzer birşey gelmişti, kadın doğumcu arkadaşıma sordum lekelenme sayılmaz kanamanın başlangıcından sayacaksın dedi, hakkında hayırlısı inşallah gelecek haftadan itibaren başlıyorsun o zaman çalışmalara 🙂))))))

hee ozaman bu gün ikinci günüm benim hafta başı ile başlarım ben çalışmalara :D:D adama biraz stok yapimm fındık ceviz hahaha

ayy asim valla iyi oldu yaa stresini atmışsındrı en azından üzerinden

hiç sorma lavişimm yaa valla hem ruhen hem bedenen rahatladım kıs göbeemm bile eridi :D:D iş yerindeki arkadaşlar bebek istediğimi bilmiyorlar ya diyolar hastalandığında hiç yüzün asılmadı hahaha diyemiyom ki kaç gündür bunu bekliyodum ben hahaha

aminnnn hepimize inşşşş belki yüzlerimizi görmedin ya ilerde cocuklarımız evlendirebiliriz kısmet yani denk gelirse dünür bile oluruz hahaha hayat bu yani bakarsın benim oğlan sizin kızı yada benim kızı sizin oğlan beğenir hahaha
ayyy ne kadan da güzel olur yaaa :D:D

asimmm sende al bi kutu ovulasyon kısss işe yaar belki bu ay

istiyorum aslında yaa netten bir araştırayım da alayım çünkü yumurtluyormuyum bilmiyorum aslında bu ay ovülasyon testi alıp yapsamda daha sonraki ay soğan suyumu denesem ki bilemedim şimdi :hıms:

hee asim artıyı yakayana kadar yapıyosun cnmm orda zaten cizelge var adetin düzensiz bile olsa adetin en kısa olduğu siklüsünü alıyosun onun karşılığına gelen günden başlıyosun yapmaya

Geri