Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Valla canım o kadar çok şey deniyo ki millet okuyunca şaşırıyorum.Bu da onlardan biri 🙂 deneyecek olanlara kolay gelsin,ama yakı çok fena yakar 🙂

valla öle kıss cemoş anlattı da hayret ettim şeker bile koyan varmış hee hahaha daha neler duyacağız kim bilir rabbim aratmasınn bizlere de yaa :D:D

yaa bende duymuştum ama cesaret edemiyorum yakarmı acaba hakikaten o korkuyom ben tırstım hahaha cemoş bi misafir olsun buraya da bize anlatsın bar nasıl yapmış yaaa merak ettim şimdi ben ama ben yumurtlama günümü bulabilsem zaten hamiş kalırım heralde hahaha neyse işe yarar belki yaa

yanii demii yaa hayırlısı olsunn artıkınn yaff :D:D
Hayırlı Cumalar Meleklerim,Rabbim bu mübarek günün hürmetine dualarımızı kabul eylesin.

hayırlı cumalar güzel vede tatlı melekimmmm aminnnnnnnnnn inşallahhhh :kiss:

yok tatlım yapmıyorum ölcektim migde agrısından anam olursa onsuzda olur kurban oldugum rabbim vercek biliyorum sadece zamanı kolluyor
evet yaa Rabbim büyük elbet ececimmm ilerde bu günlerimizi hatırlayıp gülücez merak etme:kiss:

hayırlısı olsun ececim bakalım dediğin gibi Allahım zamanında hayırlı olan vakitte verir inşallah hepimize :kiss:

essencim seninde cuman mübarek olsun cnmmmm herkesin mübarek olsun inşş dualarımız kabul olur :kiss:

bu arada ben hala adet olmadım beklemedeyim sanki dün adet olacakmışım gibi hafif bi bel ve karın ağrım oldu ama 2-3 dk da gecti yani

ayyyyyyyy lavişimmm yaaa hadi hayırlısı olsunnnn inşallahhh dualarımız seninle kuzum bakarsın bu ay seni hamiş çıkarırız burdann:kiss: inşallahh bitanemm inşallahhh merakla beklemedeyiz nezaaman test yapcan yada yapcakmısın :D:D

ben adet olmuştum bugün ikinci günüm ama çok ağrım var zor olduğum için heralde karnım belim kasıklarımmm oyyy anammm ölüyorummmm :uhu:

ben diğer topiklerden birinde bir şey okudum. vicks var ya ondan süren varmış orasına,çok içine dğil ama.( mahfolur insan ya) 1 kere ilişkiden önce sürmüş.hamile kalmış.ne biliyim saçma geldi,kendimize yarardan cok zarar veririz gibi geliyo bana.

merhaba kızlar,
kaç gündür okuyorum ama yoğunluktan yazamıyorum. hepimizin cuması hayırlara vesile olsun inşallah, Allahım hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul etsin.
sevgiler,

lavinyam merhaba,
hatırladığım kadarıyla 1-2-3 mart gibi bekliyordun adetini, olmadığına göre bir test falan yapsan baya gecikmiş, zira en son düzene girmişti senin periyodların diye hatırlıyorum 🙂

ben diğer topiklerden birinde bir şey okudum. vicks var ya ondan süren varmış orasına,çok içine dğil ama.( mahfolur insan ya) 1 kere ilişkiden önce sürmüş.hamile kalmış.ne biliyim saçma geldi,kendimize yarardan cok zarar veririz gibi geliyo bana.

vicks ne ki ben bilmiyorum onu 😕😕

merhaba kızlar,
kaç gündür okuyorum ama yoğunluktan yazamıyorum. hepimizin cuması hayırlara vesile olsun inşallah, Allahım hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul etsin.
sevgiler,

hoşgeldinnn dadlummm allah kolaylık versin özledik valla sende durumlar nasıl canım :kiss:

valla öle kıss cemoş anlattı da hayret ettim şeker bile koyan varmış hee hahaha daha neler duyacağız kim bilir rabbim aratmasınn bizlere de yaa :D:D

yanii demii yaa hayırlısı olsunn artıkınn yaff :D:D

hayırlı cumalar güzel vede tatlı melekimmmm aminnnnnnnnnn inşallahhhh :kiss:

evet yaa Rabbim büyük elbet ececimmm ilerde bu günlerimizi hatırlayıp gülücez merak etme:kiss:

ayyyyyyyy lavişimmm yaaa hadi hayırlısı olsunnnn inşallahhh dualarımız seninle kuzum bakarsın bu ay seni hamiş çıkarırız burdann:kiss: inşallahh bitanemm inşallahhh merakla beklemedeyiz nezaaman test yapcan yada yapcakmısın :D:D

ben adet olmuştum bugün ikinci günüm ama çok ağrım var zor olduğum için heralde karnım belim kasıklarımmm oyyy anammm ölüyorummmm :uhu:

asimmm balımm yapmayı düşünmüyorum test hayırlısı olsun cnm yine ben kendime dikkat ediyorum olursa olur napalım olmazsa olmaz

valla cok şey var ama yapılan ama hepsi herkese iyi gelecek diye bişi yok ben tırsıyorum kendime zarar vermekten korkarım vicks dediğin şey naneli gibi bişi hem yakar hemde oraya nasıl iyi gelir bilemedim 😕 ben herşey sürmem orama öle hahaha

lavinyam merhaba,
hatırladığım kadarıyla 1-2-3 mart gibi bekliyordun adetini, olmadığına göre bir test falan yapsan baya gecikmiş, zira en son düzene girmişti senin periyodların diye hatırlıyorum 🙂

cielim sen beni benden daha iyi takip ediyon valla :D:D evet 1-2-3-4 martta bekliyodum düzende olduğu için 2 aydır ama gecikti bilmiyorum cnm havalardan mı acaba test yapmayacam cnmm adet olcam gibi bi hisi var içimde ben yinede dikkat ediyorum kendime nolur nolmaz diye

Geri