Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

bende burnuma sürerdüm grip olunca iyi nefes alayım diye annem sırtıma da sürerdü sıcacık yapıyo valla sırtı ki orama süremem ben onu yanarım vallah yakacaksa kocişim yaksın beni hahaha

cielim sen beni benden daha iyi takip ediyon valla :D:D evet 1-2-3-4 martta bekliyodum düzende olduğu için 2 aydır ama gecikti bilmiyorum cnm havalardan mı acaba test yapmayacam cnmm adet olcam gibi bi hisi var içimde ben yinede dikkat ediyorum kendime nolur nolmaz diye

Haklısın lavinyam, insan hüsran yaşamamak adına hep beklemeye çalışıyor, ama ne yalan söylim ben öyle sabırsızım ki 1 günlük gecikmede bile test yapıyorm 🙂 Allahım fazla bekletmesin inşallah bizi hayırlısıyla tez vakitte güzel haberlerini paylaşırsın buradan inşallah 🙂

vicks ne ki ben bilmiyorum onu 😕😕

hoşgeldinnn dadlummm allah kolaylık versin özledik valla sende durumlar nasıl canım :kiss:

oşbulduk güzellik, nolsun bende durumlar aynı beklenmeyen tarihim 21 mart. ovulasyon testi yaptım 4 mart saat 11 de + yakaladım akşam 17 de bir tane daha yaptım garanti olsun diye 🙂 yine + yakaladım, akşam deneme yaptık eşimle 5 ve 7 martta tekrar yaptık bakalım hayırlısı, daha önce de + yakaladığım olmuştu ama onla bitmiyor tabi iş 🙂
sen nasılsın, regli oldun mu? hap kullanıyordun söksün diye?

Haklısın lavinyam, insan hüsran yaşamamak adına hep beklemeye çalışıyor, ama ne yalan söylim ben öyle sabırsızım ki 1 günlük gecikmede bile test yapıyorm 🙂 Allahım fazla bekletmesin inşallah bizi hayırlısıyla tez vakitte güzel haberlerini paylaşırsın buradan inşallah 🙂

evet cnm haklısın valla ama ben artık bi süre daha beklicem olmazsa zaten adet olurum hayırlısı olsun aaa bak ne güzel artıyı yakalamışsın cok sevindim inşş tutmuştur o günki ilşki ben o kadar ovulasyon testi yaptım artı yakalamadım

amin lavinyam hakkımızda hayırlısı inşallah, senin bu güzel topiğin hepimize uğurlu gelsin 🙂)

inşallah valla güzel paylaşımlar oluyor gercekten hem olmasa bile birbirimize verdiğimiz destek bile cok güzel ben buraya uğramadan gidemiyorum hiç sizleri cok seviyorum asimii seni essenimi ecemi koyusiyah ve daha sayamadığım bicok kişiyi ayy benimkide ödül töreni gibi oldu hahaha neyse işte hayırlısı olur inşş hepimizin bebişleri bigün gelecek er yada gec inşşşş

ya canım hani küçükken annelerimiz öksürdüğümüzde sırtımıza sürerdi,üstüne de srtımıza bez koyarlardı. naneli kokusu var oklayınca burun deliklerini bile açıyo,mavi kutusu var :ehi:

netten baktım şimdide hatırladım kokusu bile burnuma geldi ıykk :D:D iğrençç bee o :D:D hem ya zararı dokunursa zaten çok hassas bi bölge ben korkakarım valla :D:D

asimmm balımm yapmayı düşünmüyorum test hayırlısı olsun cnm yine ben kendime dikkat ediyorum olursa olur napalım olmazsa olmaz

inşallahh da olur be balım:kiss: hayırlısı olsun inşallahhh bitanemm çok dua ediyorum sana ve isteyen bütğn arkadaşlarıma:kiss:

valla cok şey var ama yapılan ama hepsi herkese iyi gelecek diye bişi yok ben tırsıyorum kendime zarar vermekten korkarım vicks dediğin şey naneli gibi bişi hem yakar hemde oraya nasıl iyi gelir bilemedim 😕 ben herşey sürmem orama öle hahaha

hahahaha harfiyen katılıyorum valla hahaha

bende burnuma sürerdüm grip olunca iyi nefes alayım diye annem sırtıma da sürerdü sıcacık yapıyo valla sırtı ki orama süremem ben onu yanarım vallah yakacaksa kocişim yaksın beni hahaha

hahaha benide kocişim yakısn başka bişi yakmasın hahahahahahahahahaha

ayyy bendee yaa birde belki erken yapmışımdırım diye hergün bitane yapıodum hahahahahahaha

inşallah valla güzel paylaşımlar oluyor gercekten hem olmasa bile birbirimize verdiğimiz destek bile cok güzel ben buraya uğramadan gidemiyorum hiç sizleri cok seviyorum asimii seni essenimi ecemi koyusiyah ve daha sayamadığım bicok kişiyi ayy benimkide ödül töreni gibi oldu hahaha neyse işte hayırlısı olur inşş hepimizin bebişleri bigün gelecek er yada gec inşşşş

:kiss: bizde seni çok seviyoruz bitanem ama gerçekten birbirimize destek oluyoruz dualar ediyoruz moral veriyoruz bende buraya uğramadan çıkmıyorumm sizi çok seviyorum canlarım:kiss:

oşbulduk güzellik, nolsun bende durumlar aynı beklenmeyen tarihim 21 mart. ovulasyon testi yaptım 4 mart saat 11 de + yakaladım akşam 17 de bir tane daha yaptım garanti olsun diye 🙂 yine + yakaladım, akşam deneme yaptık eşimle 5 ve 7 martta tekrar yaptık bakalım hayırlısı, daha önce de + yakaladığım olmuştu ama onla bitmiyor tabi iş 🙂
sen nasılsın, regli oldun mu? hap kullanıyordun söksün diye?

oyyss cielcimm artıları yakalamışsın maşallahh bitanem inşallahh bu ay tutunur bebeğinn yaaaaa:kiss: evet canım ilacım bitti ilaç bittikten 3 gün sonra adet oldum. çarşamba akşamı lekelenme olmuştu perşembe tam oldum ben perşembeden hesap edicem demi yaa :D:D

valla kızlar hepiniz süpersiniz, yorumlarınız destekleriniz o kadar iyi geliyor ki anlatamam, yazacak vaktim olmadada sizleri okumak, sevinç ve heyecanlarınızı paylaşmak, yüzünüzü dahi bilmesem böyle güzel arkadaşlarımın olduğunu bilmek muhteşem bir duygu 🙂) rabbim hepinizden razı olsun, sağlıklı hayırlı ve uzun ömürler ve tabi evlatlar nasipetsin inşallah.. 🙂

Geri