Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

canım o 20 taneyi bir ay kullanmıyoruz heral de demi nasıl oluyor?

valla ben ortalama adet günümü baz alarak tabloda yazanın 1 gün öncesinden (SAT 11. gün) saat 17 de kullanmaya başladım, 13. gün hem 11 hem de 17 de kullandım ikinci çizgi koyulaşmıştı ama hala negatifti (C çizgisinden daha koyu olursa pozitif sayılıyor) neyse 14. gün saat 11 de yaptığım test pozitif çıktı, aslında bu kadarı yeterliydi ama emin olmak adına saat 17 de bir test daha yaptım. Bu şu demek + sonucu yakaladığın andan itibaren 24-36 saat içinde yumutlaman muhtemel (bazı kadınlarda LH piki olsa da yumurtlama olmaya biliyormuş ama çok nadir) neyse daha önce kullandığım fortel marka testin içinte + sonucu yakaladığınız gün ve ertesi günü şansınız çok daha fazla bu günlerde deneyin diyordu bende öyle yaptım.

ayyy cielim inşş tutmuştur cnmm yaaa Allah güzel günler göstersin ben yemek yapacam pc başndan kalkıyorum kendinize iyi bakın :kiss:

kızlar şimdi neten baktım 20 ovülasyon testi + 3 gebelik testi 24 lira alsam mı kargo ücretsizmiş bide artıyı görünce daha yapmıyormuyuzzz acil cvp hemen alcamm

h.g aramıza cnmmm bende 2.5 yıllık evliyim bende neler denedim neler bi problemin yoksa bal+polen+arı sütü karışımı var ondan al sabahları ac karnıan ye sonra cörek otu iyi geliyo diyolar sabahları ondanda biraz atabilirsin ağzına sonra tarcın faydalı ayrıca aklına geldikce kuru incirde yiyebilirsin benim tavsiyelerim bunlar inşş hamiş kalırsın

tesekkur edrım cnm soyledıklerını mutlaka uygulayacagım zaten suan reglyım bıtsın ılk ısım doktora gıdıp ayrıntılı muayene olmak ıns ısteyen tum herkeze nasıp eder rabbımm

süper canım, hayırlı olsun şimdiden 🙂

bu ay soğan kürünü yapmıyorum kızlar ovülasyon testimi netten aldım pazartesi bende olur adetim o gün bitmiş oluyo zaten bakalım benim yumuşlar varmı ne alemde :D:D bide adet bittikten sonramı yapıcaz bu testleri kullanan canlarım bi anlatın hele yaff :D:D

adet sürene göre testlerin içinde ne zaman başlaman gerektiğine dair bir tablo oluyor (örneğin adetin 21 gün sürüyorsa 5. günü 40 gün sürüyorsa 24. günü başla diyor) ama adetlerin düzensiz ise bu tablodaki en kısa günü baz alarak başlıyorsun yani anladığım kadarıyla 5. günü gibi başlıyorsun, tabloyu buraya yapıştırmaya çalıştım ama olmadı, Fortel Ultra Hassas Testleri - Ovulasyon Testi bu web sitesi sana daha çok fikir verebilir

Geri