Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Iyim tatlim be,ne olsun iste.Burasida olmasa halimiz harap...
Sen ne zamandir calisiyordun bebek icin canimin ici?Allah tez zamanda hepimizin yüzünü güldürsün insallah...Amin deyin kizlar,bugün cuma dualarin kabul oldugu bir vakit gizli bu günde...

Amin canim amin..

evet dogru soyluyorsun.. islerim yogun ama aklimda hep burda..

canim benim 16. ayim.. malesef daha ne gelen var ne giden :(

bacım tavsiye ederim ederim çok pis rahatıııım yaaaaaaa
neydi öleeee geçen aylarda saç diplerim kabuk kabuk vücudumda lekeler falan ohhhh bu ay bişi yok o kadar rahatımki regl ağrılarımı bile hissetmiyorum:)

Hayranim kiz ben senin bu rahatligina.. yerim seni hehe :)

tavsiyene uymaya calisacagim gulum..

Slm bitanem.. iyiyim cok sukur sen nasilsin? Mercimegin seni uzmuyor degil mi? okudum canim dun pembemsi birsey gelmis diye insallah bir daha gelmezde guzel guzel yerlesir melegin gobusune..

tatlim insallah olmam ama olursamda yapacak birsey yok hakkimizda hayirlisi

valla evet gelmisti dün ama... cok korkuyorum bir daha düsük olur diye. Dua siz komayalim birbirimizi valla....
Valla dogru söylüyorsun Hakkimizda hayirlisi...

Herkese merhaba...

selam canim benim...

Iyim tatlim be,ne olsun iste.Burasida olmasa halimiz harap...
Sen ne zamandir calisiyordun bebek icin canimin ici?Allah tez zamanda hepimizin yüzünü güldürsün insallah...Amin deyin kizlar,bugün cuma dualarin kabul oldugu bir vakit gizli bu günde...

Ammmiiiiiiiiiiiinnnnnnnnn

ya Lara, Eminegelin siz acaba wkw ye üyemisiniz?????

Gel bacim gel hic durma valla:)Söyle 5-10 kilo yollasan hic fena olaz sanirim:)Bizimkinin sinifinda bir cocuk var ,o da tombis.O sana versin azcik,ikinizde tam olursunuz diyorum hep:)

ok dur bi 5 kilo yolliyayim... o iyidir... fazlasi ogluna zarar benim kizada :) O zaman benim kizim tam olur kiizzz.

Kizim sen dur hele bakiimmm:)Sen bile 4 ay beklemeyle rahat olamazsan biz ölelim:shootout:

he valla ölmemiiiizzzz gerekkk. benim 4 SENE oldu ... aaaahhh ahh... dile kolay...

herkeze tekrar Selam,

calismaktan yazamiyorum, ama okuyorum yazilarinizi :)

dilaracim wkw´ye üye degilim, facebookada degilm StudiVzde deyilim... anlican bi buraya üye oldum :))

Geri