Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım benim bildiğim tek şey ağrı tuttuğunda karanlık bir odada yatmak geçmiş olsun canım inşallah tez vakitte kurtulursun o ağrıdan

peki birsey önermedimi??? Ne yapabilirsin diye???

Önermedi, kendisi jinekolog olduğu için belki, ben de nörologa tekrar gitmedim. Benim kafam şundan karıştı, burada okuyorum antibiyotik kullananlar falan var, adet sancısı için ilaç alanlar var, mesela rahim filmi çekilirken bana antibiyotik vermişlerdi yani onlar da ilaç kullanmış oluyorlar.Mesela ben diş dr una gittiğim ay aynı mantıkla ara vermiştim gebelik çalışmalarına. Kafam karışıyor ya:shootout:

Son düzenleme:
bacıııııım sağol muhtemelen kapının dibindekine koyar
yaaaaaa ben zayıfımda...sığar belki diye içine koymasa bari :laugh:
neyse cuvala koyarken ben derim kenarına daya çuvalı beni alacaklar diye:laugh:

Kardeş üzerine sim de yazsın elalemin çuvalını neyin almayalım:)

Kardeş üzerine sim de yazsın elalemin çuvalını neyin almayalım:)
evet bacım bulunduğum yerde zaten şimdi patates ekecekler konteynerlerin kenarları hep patates cuvalı....kıssss haklısın yoksa patates çuvalını yükler götürürsünüz:laugh:
yok kizzzz öyle demee sakinnn sonra kiskanir ve birakmaz seniii :laugh:
yok yok bacım kapı önüne konmam yakındır farketmez onun için:laugh:

Arkadaşlarım sohbetiniz muhabbetiniz bol olsun ,allah muhabbetinizi arttırsın canlarım
ama arada bir de listeyi yeni sayfalara taşıyın lütfen ,kimse taşımazsa kaybolup gidiyor dakikalarca aramak zorunda kalıyoruz....

Birde doktor sormuştum , acbdem kadıköyden kadın doğumcu öneren var mı diye ?

yupis:nazar: Regl Zamanı Geçen Arkadaşlarımızın Listesi :nazar:yupis
Lalezar .......................... 26 Mart ( haber bekliyoruzzzz)
dileğimm ...................... 26 Mart ( haber bekliyoruzzzz)

:d040::hıms:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :hıms::d040:

Yazgulu24.....................27 Mart
esmos .......................... 28 Mart
zuzuu ........................... 31 Mart
duygum_06................. 2 Nisan
izgil85 .......................... 2 Nisan
eminegelin.................... 2 Nisan
aslıgökçe ...................... 3 Nisan
gül melek.........................4-6 Nisan
mrs.m..............................6 Nisan
Elifim ......................... 6 Nisan
desen .......................... 8 Nisan
ecce ............................. 8 Nisan
pirenses ...................... 12 Nisan
lara...............................15 Nisan
sabırsızım ................. 19 Nisan
:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus ...................... 25 Haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti kız
efsun_55 ......................26 Haziran(Haziran anne adayı süperrrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti erkek
Gül Güzeli ..................... .3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz .................. 9-10 temmuz (Temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz güneşi ..............................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl ..................... 25 temmuz (temmuz anneAdayı süperrrrr) :baby:
yasenil .......................... Temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr) :baby:
sergül ............................Temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:anne oldu cinsiyeti kız

Kış Güneşi ..................2 Ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09 .....................18 ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
yoncax .................... 22-23 Ağustos (ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci ............................ 23 Ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141 ..................... 27 ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos ........................... 27 ağustos(Ağustos Anne adayı süperrrrrrr):baby:
kayra ................................ ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
cansı14 ............................. ağustos(Ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan ...................... 22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
eboş ..................................... 22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrr):baby:
Vahide-m ............................. eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@ Şk_meleĞ !.......................11 Ekim (ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
Eysan ................................. 24 ekim (ekim anneadayı süperrrrrrr ):baby:
arzu85 .............................. 13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
dila2 ................................ 18 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
Özzlemm .......................... 22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:

Sultan ............................... 26 Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr ):baby:
askısı ................................. Kasım ( kasım Anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16 ...............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi ..........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker ............................... 2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
kelebeğim ............................. ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
chatlak .................................. 11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
burcums ................................ 20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr) :baby:
biza ......................................... 22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
umutsuz_reyhan ................... 29ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
Esila ....................................... ocak (ocak anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
niisam ................................... 7 Şubat (şubat anne adayı süperrrrrrr):baby:
selzeh ..................................... 20 şubat (şubat anne adayı süperrrrrr) :baby:
Ruzgarim ................................4 Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
dilara1 ....................................11 Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
ayselalper................................ Mart (
mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
yns_ysmn...............................Mart (mart anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:

evet bacım bulunduğum yerde zaten şimdi patates ekecekler konteynerlerin kenarları hep patates cuvalı....kıssss haklısın yoksa patates çuvalını yükler götürürsünüz:laugh:

yok yok bacım kapı önüne konmam yakındır farketmez onun için:laugh:

Ya ben biliyorum da bi şey söylüyorum:) Bir de zahmet olmazsa üzerine kırmızı karanfil bıraksın canım ya:)

Arkadaşlarım sohbetiniz muhabbetiniz bol olsun ,allah muhabbetinizi arttırsın canlarım
ama arada bir de listeyi yeni sayfalara taşıyın lütfen ,kimse taşımazsa kaybolup gidiyor dakikalarca aramak zorunda kalıyoruz....

Birde doktor sormuştum , acbdem kadıköyden kadın doğumcu öneren var mı diye ?
canım benim doktor konusunda bir bilgim yok
tamam kuşum taşırız listeyi

Geri