Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Kızlar bi şey soracağım,
Benim migrenim var, adet dönemlerinde mutlaka tutuyor. Dr uma sorduğumda adet döneminde bile olsa ağrı kesici kullanma dedi (yani gebelikte kullanılabilen ilaçlar dışında). Bende çoookk uzun zamandır bu ağrıları çekmek zorunda kalıyorum kafayı yemek üzereyim 24 saat sürüyor. Bilgisi fikri olan var mı

Canlar cikmak zorundayim malesef.. hepinizi opuyorum.. gelismelerden haberdar ederim sizleri.. opuyorum

Kızlar bi şey soracağım,
Benim migrenim var, adet dönemlerinde mutlaka tutuyor. Dr uma sorduğumda adet döneminde bile olsa ağrı kesici kullanma dedi (yani gebelikte kullanılabilen ilaçlar dışında). Bende çoookk uzun zamandır bu ağrıları çekmek zorunda kalıyorum kafayı yemek üzereyim 24 saat sürüyor. Bilgisi fikri olan var mı
canım benim bildiğim tek şey ağrı tuttuğunda karanlık bir odada yatmak geçmiş olsun canım inşallah tez vakitte kurtulursun o ağrıdan

Kızlar bi şey soracağım,

peki birsey önermedimi??? Ne yapabilirsin diye???

Geri