Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Slm kizlar nasilsiniz bakalim? Oncelikle herkese hayirli cumalar diliyorum..

Ben iyiyim cok sukur.. son surat diyete devam ediyorum..

Reglim simdilik gelmedi bakalim neler olacak ama icimden bir ses hafta sonu gelecekmis gibi sanki..

Neyse hayirlisi olsun bakalim..

Insallah Lalezar ve dilegimden guzel haberler gelir..

Esim cumadan geldikten sonra oglumu doktora götürecez.Rutin kontrolü var.Yaa o zamana kadar kaynatirdik ama benim bilgisayara güvenim yok bugün...
bacım sende benim mercimeğe şantaj yaptığım gibi şantaj yap ya düzelirsin yada kendime başkasını bulurum de
canım inşallah kontrol sonuçlarında birşey çıkmaz

Reglim simdilik gelmedi bakalim neler olacak ama icimden bir ses hafta sonu gelecekmis gibi sanki..

Selam Yazgülüm.Niye öyle hissediyorsun canim?Varmi regl belirtileri?

oohhh ooohhhhhhhhh herkes geldi
lara bacım sabah girmişsin bi kere ben gördüm seni ühhüüüüüü sonra sessizce çıktın gittin üüühhhhüüüüüüüüüüüüüüüü
dentnurse güzelim biz iyiyiz sen nasılsın öleeee balkon malkon yıkamıyon dimiiii
dilaracığım iyi olduğuna çok çok sevindim inşallah meleğin en güzel şekilde yerleşecek anneciğine

Allah razi olsun tatlim benim... baliiimmm

Bilgisayari aciyorum,bakiyorum Dilara dan msj gelmis.Onu cevapliim diyom cevapladiktan sonra baglanti gidiyo.Iki kere oldu.Tekrar tekrar deniyorum bir türlü baglanti kuramiyom...:cry:

aaaaa kiz valla olmaz herüfün hemen baktirmaliiii bilgisayara... seninsiz olmaz fistigimmmm

slm kızlr regl olmadım daha ama hafif bir karın ağrım var olabilrim her an...

Idrar test i yaparsan cikar canim...

bacım sende benim mercimeğe şantaj yaptığım gibi şantaj yap ya düzelirsin yada kendime başkasını bulurum de
canım inşallah kontrol sonuçlarında birşey çıkmaz
:laugh:

Dogru söylüyon kiz.ya düzelir yada ona bunu yaparim:n028:
Burada cocuklara belli araliklarla rutin checkup lar yapiyorlar.Oglum cok zayif,birtek o endiselendiriyor biraz...

bacııııım hoşgeldinnnn
işleri o kadar son sürat yapma kıııssssss çarparsın bi yere:)
boşver bacım nedense benimde hiç umudum yok kendime hayret ediyorum 4 ayda durumu kabullendim amma gamsızım yaaaaaaaaaaaaaaa

Geri