Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Bu arada kızlar ne işle meşgulsünüz?yazarsanız birbirmizi daha yakından tanımış oluruz ne dersiniz? Ben Laborantım kızlar ama atamam çıkmadığı için evdeyim eşimde sözleşmeli çalışmama izin vermediği için evdeyim şimdilik Kpss ataması bekliyorum oda kısmetse 6 Temmuzda açıklanıyormuş kadrolar inşallah hayırlısıyla bakalım,bu arada benim yaş profilde belirttim ama burda görünmüyor 27 hadi bekliyorum sizleride.

ebrucum ben bilgisayar öğretmenliğinde ıokuyorum cnm bu yıl 4 bitti ama mezun olamadın uzadı hayırlısı olsun az dersim var seneye inş bebişde olursa süper olur🙂

Son düzenleme:

Ben kaçıyorum..Hepinize iyi haftasonlarıııııı...umarım güzel haberlerin devamıı gelir...fırsat buldukça gireceğim siteye...

Ben üniversiteden mezun olalı 10 yıl oldu canım.8 yıldırda özel bir şirkette çalışıyorum..32 aşındayım..Yaşlıyım yaniii size göre 🙂)) öpüldünüz ....

ebrucum bende iktisatçıyım..eşimle işlettiğimiz bir kozmetik mağazamız var..ama ben daha çok evdeyim🙂yaşda 25 burçda akrep🙂

Ben de öğretmenim kızlar....Ayy yarışmaya katılıyormuşum gibi hissettim kendimi🙂

Son düzenleme:

yaaa ben yaşımmı sölememişim 24 yaşındayım veee boğa burcuyum yarışmacı arkadaşalra başarılar dilerim🙂

yaaa ben yaşımmı sölememişim 24 yaşındayım veee boğa burcuyum yarışmacı arkadaşalra başarılar dilerim🙂
Hay allah iyiliğinizi versin kızlar ha alemsiniz😀hakkaten yarışm aplatformu gibi oldu ama olsun iyi oluyor en azındna bribirimizi daha yakından tanıma fırsatımız oluyor böylece😀

ooo eyşancım sende mi buralardasın cnm herkes kaçmış valla benbde bi gireyim bakayım dedim.çıkıcam tekrar hayırlı geceler cnm

bu arada efsunun haberini yeni gördüm yaa deiğer sayfaya geçince okudum canım benim hayırlı olsyun çok sevindim ya inş hamilesindir tam belli olur cnm gözün aydın darıs başımıza inş

Geri