Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Mrb arkadaşlar, uzun zamandır forumu takip ediyorum, tüm yazdıklarınızı defalarca okudum.Benim de reglim 2 gün geçti ama ben ne reglime ait ne de hamileliğe ait hiç bişey hissetmiyorum.Bu arada reglim hiç gecikmezdi.Sadece dikkatimi çeken birkaç bişey oldu.Göğüslerim çok şişti,uçları koyulaştı ama acıma veya hassasiyet yok.Bel ağrım sürekli var ve 5 dk.da bir wc'ye gidiyorum.Bir de dün gece sol kasığımda bir anda (çok kısa bir süre) batma oldu.Normalde çok fazla uyurum ama 4-5 gündür çok sık uyanıyorum...Yorumunuz nedir?
Veya hamile olan arkadaşlar siz de böyle şeyler yaşadınız mı???
canım bana kalırsada hamilesin çünki 5dk da bir idrara çıkıyor olman çok daha netleştiriyor gebelik olayını tabi bir enfeksiyon durumu söz konusu değilse!bencede hadi hemen bir test al bende çok merak ettim şimdi inşallah hamilesindir canım :nazar:

Ebruaker21 arkadaşım,
Canım yaaa bulunduğum yer itibariyle bugün test yapmam imkansız.Ancak pazartesi yapabilirim.Böyle bir durumda herhalde pazartesiye kadar çatlarım.Ama sizinle bişey daha paylaşmak istiyorum.2 saate bir midem kazınıyorum.Normalde sürekli ackan biri değilimdir.Ama gece bazem mide kazınmasından uyuyamıyorum.Bir de 2-3 gündür eşim çok sıcaksın deyip duruyor.Ki bulunduğumuz yerde hala yorgan kullanıyoruz...Üff yaaa muallakta olmak ne kadar zor🙁

kizlar ruya yorumunu kim yapiyordu beni ruyayi yorumluyan olmadi bu arada benim sol kasigimdaki bu sanci hala devam ediyor cok kotu bu sanci ya kivraniyorum apantismi tasmi dusuyor yoksa bebis bu ne ya ara ara geliyor ama acayip bi sanci dr yede gitmek istemiyorum hamissem gozukmesse diye bisey olursa diye korkuyorum hamis arkadaslar siz dede oldulmu boyle sanci yardim edin .

Ebruaker21 arkadaşım,
Canım yaaa bulunduğum yer itibariyle bugün test yapmam imkansız.Ancak pazartesi yapabilirim.Böyle bir durumda herhalde pazartesiye kadar çatlarım.Ama sizinle bişey daha paylaşmak istiyorum.2 saate bir midem kazınıyorum.Normalde sürekli ackan biri değilimdir.Ama gece bazem mide kazınmasından uyuyamıyorum.Bir de 2-3 gündür eşim çok sıcaksın deyip duruyor.Ki bulunduğumuz yerde hala yorgan kullanıyoruz...Üff yaaa muallakta olmak ne kadar zor🙁
OOO sevgili arkadaşım seni şimdiden hamileler katogorisine koyalım derim baksan bariz hamileilik belirtileri senin tüm bahsettiklerin,hadi yayırlı haberlerini alırız inşallah,idrarla gebelik testi yapabilceğin bir durumda mı söz konusu değil bulunduğun yerde canım bari idrar testi yapsaydın sende bizd ekurtulsaydık bu muallaktan😀

kizlar ruya yorumunu kim yapiyordu beni ruyayi yorumluyan olmadi bu arada benim sol kasigimdaki bu sanci hala devam ediyor cok kotu bu sanci ya kivraniyorum apantismi tasmi dusuyor yoksa bebis bu ne ya ara ara geliyor ama acayip bi sanci dr yede gitmek istemiyorum hamissem gozukmesse diye bisey olursa diye korkuyorum hamis arkadaslar siz dede oldulmu boyle sanci yardim edin .
Hazalcığım bence bir doktora gir,ya bu bahsettiğin şey hamilleikle ilgili değilse önemli bişeyse erken teşhis çok önemli canım benim,hem hamileysen bile ilk dönemler ilaç kullanmı çok sakıncalı değil,ama sancın hala devam ediyorsa anormal bir durum söz konusu değilmi sencede? bence hiç bekletmeden dr.git derim Allah muhafaza önemli bişey olabilir.

Ebruaker21 arkadaşım,

canim ben de geceleri 2 gecedir uyuyamıyorum. ben de sıcaklardan diye düsünmüstüm. acıkma bende de acayip gece 4 de kalkip bisiiler gedim. yımezsem mıdem bulanıyor. mıdemde sürekli bi sislik, soda falan iciyorum bana mısın demiyor. ben de sıcagim. belirtilerin cok bariz güzelim. ama seni umutlandırmak da istemem. sabırlı olmak en güzeli.

OOO sevgili arkadaşım seni şimdiden hamileler katogorisine koyalım derim baksan bariz hamileilik belirtileri senin tüm bahsettiklerin,hadi yayırlı haberlerini alırız inşallah,idrarla gebelik testi yapabilceğin bir durumda mı söz konusu değil bulunduğun yerde canım bari idrar testi yapsaydın sende bizd ekurtulsaydık bu muallaktan😀

ebrucum, valla ağzından bal damlıyor🙂 Ama idrar testi içinde pazartesiyi beklemem gerekecek böyle giderse...Gidip alma durumum yok bu haftasonu.Evde değilim başka yerdeyim.Bişey daha sorayım.Normalde bende çok akıntı olurdu ama bu ay yok denecek kadar az hatta yok:seker:Bu da hamilelik belirtisi mi yoksa hamilelik için akıntının gelmesi mi gerekiyor..Üff yaa hiçbişey bilmiyorum...Ayy tekrardan çok tşk ederim.Eğer hamileysem ilk haberi size vereceğim valla...

Boyalıkuş tebrik ederim canım çoook sevindim.🙂 Darısı o tablodaki herkeze...Yeni katılan arkadaşlarada tabiii.Onlarada hoşgeldiniz diyorum..Fatoşşçum benim yeni regl tarihim 24 temmuz şekerim istersen en sona ekle çok ümidim yok ama noolur noolmaz.....

ebrucum, valla ağzından bal damlıyor🙂 Ama idrar testi içinde pazartesiyi beklemem gerekecek böyle giderse...Gidip alma durumum yok bu haftasonu.Evde değilim başka yerdeyim.Bişey daha sorayım.Normalde bende çok akıntı olurdu ama bu ay yok denecek kadar az hatta yok:seker:Bu da hamilelik belirtisi mi yoksa hamilelik için akıntının gelmesi mi gerekiyor..Üff yaa hiçbişey bilmiyorum...Ayy tekrardan çok tşk ederim.Eğer hamileysem ilk haberi size vereceğim valla...
Merhaba arkadaşım hoşgeldin..Canım belirtilerin hamilelik belirtilerine benziyor.Ben ilk bebeğime hamile kaldığımda hiç akıntım yoktu..Mutlaka akıntı olacak diye bişi yok..Sana canlı örneği işte canım rahat ol....

Geri