Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ya hep böyledir insanlar hep bişeyleri çok ister geçıkmelı olur,çoçuk ıstemeyenlerım 3 er 5 olur ısteyenınde zor olur anlamadım gitti düzen bu sanırım🙂farkındaysanız uzun sure sonra hamıle kalan arkadaslarında soyledıgı tek sey artık olmayacak dıye bırakmıstım düşünmüyodum o ay oldu dıyolar,enterasan ama gercek üzerine cok düşmeyın arkadaslar,benımde hep ıcımden çoçugumun olmayacagını dusunurum,ve allah şükür ikinci denemedi olduuuuu ve gercekten olmayacagını cok ıyı bılıyodum eşim bana olmaz bende sorun var bı rahatsızlık gecırdım olmayacagını doktor soykedı demıstı ve bız olmayacagını dusunuyoduk.imkansız gıbı geldı bıze ınanamadık,benden öncede eşimin 5 sene
beraber oldugu kız arkadası olmus ve hıc korunmamıslar olmamıs ole bısey, bendede olmayacagını dusunduk ama oldu önemli olan hayırlısını ıstemek,ben hep dua ettım Allahım benım ıcın hayırlıysa ver, yoksa olmasada hiç üzülmicem senden gelen herseye razıyım dıye ezan vaktınde cok dua etttim ,ve yazıda kaderde varmış oldu,şimdi tek istegım bebek ısteyen tüm arkadaslarımın kucagının doması ve bebek sahıbı olması ,dualarım sızınle canlarım yaaaaa🙂

evt dediğin doğrı canımm ne kadar düşünürsek okadar geç oluyo tamamen psikolojik bizimkisi 🙂dualrını üstümüzden eksik etme canım çok sağolll

ebrucum çok tatlısın ya:laugh:canımcım bende kendi rutin adet belirtilerim dışında birşey yok yani kasık ağrısı batmalar yok sadece göğüslerim şiş ağrıyor ama buda hep olur zaten ben günüme 1gün kala falan ishal olurum artık vakit yaklaşınca ondan anlarım herhalde...kan testi yaptırmıcam adetim geciksinde ondan sonra yoksa hayal kırıklığı yaşamaktan bıktım..
Sende haklısın canım ne diyim,sen daha iyisini bilirsin,bu aradabenim adet olucakken göğüslerim şişerdi bu ay farklı olan bişeyler var ama hadi hayırlısı,çünki benim adetim bittikten sonraki girdiğim ilişkiden sonra göğüslerim şişti ve hala ara ara acıyo,ve daha yumurtlamamıştım bile düşün yani yumurtladım bitti hala devam ediyo,ve dün akşam eşim dediki sen ateşler içind eyanıyorsun hastamısın dedi bende yooo gayet iyyim dedim yaa bunlar psikolojik olabilirmiki?acaba hamile kalmış olabilirmiyim kızlar yaa daha adetime kahretsin ki birsürü var😕

ebrucum psikolojide olabilir daha çok varken belirtide olabilir..madem adetine daha var bence şimdiden düşünme bu kadar..ateş sıcaktanda olabilir malum yaz..böle düşün sen yinede..

artık ayırt edemiyorum kasıkta olan acıyı adet olucam ondanmı yoksa bişey varmı ya idrara çıkınca hafif yanma oluyo test yapsam bugün belli olurmu sizce ?

artık ayırt edemiyorum kasıkta olan acıyı adet olucam ondanmı yoksa bişey varmı ya idrara çıkınca hafif yanma oluyo test yapsam bugün belli olurmu sizce ?
Adetine kaç gün var bilmiyorum ama sağlık ocaklarında kan testi yapıyorlar arkadaşım bi kan testi yap istersen hem daha garanti olur,bu arda idraını yaparken yanma oluyorsa büyük ihtimalle idrar yolları enfeksiyonun vardır bi dr.git istersen ama yinede içinde uhte kalmasın bi kan testi yaptır canım hadi inşallah hayırlı sonuç alırsın

ebrucum psikolojide olabilir daha çok varken belirtide olabilir..madem adetine daha var bence şimdiden düşünme bu kadar..ateş sıcaktanda olabilir malum yaz..böle düşün sen yinede..

eyşancım tamen psikolejik ya annenın bı arkadsı var 15 çoçukları olamadı ama aşilama yaptırdı 2cısınde tuttu oglu 2yasında ve şimdi tedavısız hamıle kaldı canım tamen psikolecık çünki ikisındede sorun yoktu ama olmamıs ya kıslar allah verdımmı verıyor

Adetine kaç gün var bilmiyorum ama sağlık ocaklarında kan testi yapıyorlar arkadaşım bi kan testi yap istersen hem daha garanti olur,bu arda idraını yaparken yanma oluyorsa büyük ihtimalle idrar yolları enfeksiyonun vardır bi dr.git istersen ama yinede içinde uhte kalmasın bi kan testi yaptır canım hadi inşallah hayırlı sonuç alırsın
cnm adetim 1inde ama öne attığı için bugün yarın olmam lazım hatta 5 6 gün öne attığını göze alırsak geçti bile yanma çok değil şuan acaba psikolojikmi diyede düşünüyorum bilmiyorum ya offf beklemek zormuş bu ay daha iyi anladım

Mrb arkadaşlar, uzun zamandır forumu takip ediyorum, tüm yazdıklarınızı defalarca okudum.Benim de reglim 2 gün geçti ama ben ne reglime ait ne de hamileliğe ait hiç bişey hissetmiyorum.Bu arada reglim hiç gecikmezdi.Sadece dikkatimi çeken birkaç bişey oldu.Göğüslerim çok şişti,uçları koyulaştı ama acıma veya hassasiyet yok.Bel ağrım sürekli var ve 5 dk.da bir wc'ye gidiyorum.Bir de dün gece sol kasığımda bir anda (çok kısa bir süre) batma oldu.Normalde çok fazla uyurum ama 4-5 gündür çok sık uyanıyorum...Yorumunuz nedir?
Veya hamile olan arkadaşlar siz de böyle şeyler yaşadınız mı???

Mrb arkadaşlar, uzun zamandır forumu takip ediyorum, tüm yazdıklarınızı defalarca okudum.Benim de reglim 2 gün geçti ama ben ne reglime ait ne de hamileliğe ait hiç bişey hissetmiyorum.Bu arada reglim hiç gecikmezdi.Sadece dikkatimi çeken birkaç bişey oldu.Göğüslerim çok şişti,uçları koyulaştı ama acıma veya hassasiyet yok.Bel ağrım sürekli var ve 5 dk.da bir wc'ye gidiyorum.Bir de dün gece sol kasığımda bir anda (çok kısa bir süre) batma oldu.Normalde çok fazla uyurum ama 4-5 gündür çok sık uyanıyorum...Yorumunuz nedir?
Veya hamile olan arkadaşlar siz de böyle şeyler yaşadınız mı???
canım bana hamilesin gibi geldi..adetinde geçmiş hem ..yap bi idrar testi olmadı kan testi yaptır..

Tşk ederim Eyşancım yaa valla moral oldu çok.Ama işte cesaret demiyorum test yapmaya.Genelde reglin geçtikten 1 hafta sonra falan öneriyorlar yaa ondan da pek yapmak istemedim.Net olsun, hayal kırıklığı yaşamayayım diyee..2 aydır deniyoruz bizde bakalım.Hayırlısı inş. çok istiyorum.Rabbim hayırlısıyla isteyen herkese versin...

Geri