Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

boyalıkuş çok tşk ederim canım yorumların için.Bakalım pazartesi kesin test yapacağım.Bu arada seni de tebrik ederim.Darısı tüm isteyenlerin başına.Tabiki benim de🙂🙂🙂

yağmurun annesi merhaba canım nasılsın kaderdaşım🙂) Haziran ayının tahlilsizleri olarak🙂) Şaka tabii eminim bizim için en hayırlı olan zamanda gelecek bizim de meleklerimiz inşallah.

selam kızlar ben geldimmm🙂nasılsınız yeni anne adayımız nasılmış bakalım boyalıkuşcum kendini nası hissediyon cnm

ii bacım nolsun🙂) bizim kiler temmuz gülü olcak inş bacım merak etme
duvara tırman sen yeter
🙂)boyalıuş hamileymiş nasıl öğrenmiş cvp yazmadı ya merak ettim

ebrucum, valla ağzından bal damlıyor🙂 Ama idrar testi içinde pazartesiyi beklemem gerekecek böyle giderse...Gidip alma durumum yok bu haftasonu.Evde değilim başka yerdeyim.Bişey daha sorayım.Normalde bende çok akıntı olurdu ama bu ay yok denecek kadar az hatta yok:seker:Bu da hamilelik belirtisi mi yoksa hamilelik için akıntının gelmesi mi gerekiyor..Üff yaa hiçbişey bilmiyorum...Ayy tekrardan çok tşk ederim.Eğer hamileysem ilk haberi size vereceğim valla...
Canım arkadaşımızın dediği gibi herkeze akıntı olucak diye bişey yok eğer tek takıldığın yer oysa sorun etme herkezde farklı farklı oluyor canım benim,ama dediğim gibi ben senden çok umutluyum hadibakalım arkadaşım pazartesiyi seninle birlikte bizde iple çekiyoruz merak etme,dediğim gibi bu ay çok bereketli bir ay olucak sanırım:second:

selam kızlar ben geldimmm🙂nasılsınız yeni anne adayımız nasılmış bakalım boyalıkuşcum kendini nası hissediyon cnm
Hoşgeldin canım ahanda laklak sezonu açıldı ohh kaç saattir burdayım sıkılmıştım o sayfaya dön bu sayfaya dön kızlar yavaş yavaş dökülmeye başaldılar😀

ebrucum senle adet günlerimiz aynı sanırsam canım ya ben bişi sorcam bende akıntı var ama hafif kahverengi bide ara ara hafif sancım oluyo kasıklarımda sene de böle bişiler varmı cnm daha çok erken değilmi geçen günde gögsümde acayip sancı oldu ucu öyle çok karıncalandıki anlatamam ama şidi bişey yok ya inşallah listedeki ve isteyen tüm arkadaşlar bu ay hayırlısıyla hamile kalırız

Bu ay benim zor canım ya valla pazartesi tatile cıkıyoz..Ev kalabalık olcak..Sonra otele gidicez ama benim 1.melekte yanımızda olacğı için....Anlayacağın çok yalnız kalamayacağız duvarlara tırmanmak için🙂)))bakalım...ama bu ay alacam 2 kilo keçiboynuzu koyucam bizimkinin önüne kemirsin dursun🙂))) belki o işe yarar 🙂)

ebrucum senle adet günlerimiz aynı sanırsam canım ya ben bişi sorcam bende akıntı var ama hafif kahverengi bide ara ara hafif sancım oluyo kasıklarımda sene de böle bişiler varmı cnm daha çok erken değilmi geçen günde gögsümde acayip sancı oldu ucu öyle çok karıncalandıki anlatamam ama şidi bişey yok ya inşallah listedeki ve isteyen tüm arkadaşlar bu ay hayırlısıyla hamile kalırız
Evet canım sanırım aynı güne denk geliyo,ama söylediğin şekilde bend eakıntı filan yok hatta bend ebu ay yumurtlama dönemimde bile akıntı olmadı ilginç,ama seninki yerleşme kanaması olabilir canım hadi inşallah,erkenliği konusunda bişey söyleyemicem çünki biliyorsun yakın zamanda en büyük kanıt bu olay için şirine biliyorsun o 16 gün öncesinde yaşamıştı tüm belirtileri umarım senikide öyledir arkadaşım,ay walla dediğim gibi olcak bu ay çok bereketli geçiceğe benziyor maaşallah:nazar:

Geri