Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

günaydın hazalcım nasılsın cnm nsı oldun geçtimi ağrıların .yaa bu gün benimde çok ağrıdı aynı adet sancısı hani hafif bele vurarak ağrır ya aynen öyle ama daha adetime 12 gün var anlamadım canım hiç bişewy yapmak istemiyo yemek te istemiyorum
gunaydin canim o sanci cok koruydu canim ya iki buklum olmaktan bi halae geldim dun ama bugun cok hafif yine var ama canim ben dun netten baktim bebis 5 6 gunluk olunca ipitalasyon olurmus dollenmeden 5 6 gun sonra yerlesme oluncada kasiklarda 2 3 gun suren bir kasik agrisi olurmus canim ya insallah hamisizdirde bebegimiz verirdir bu agriyi dr ye de gidemedim ters bisey olur diye hala bekliyorum.

nur85 senin sancin nasildi keskin bi sancimi regli sancisina benzemeyen cok sitdetli ve kesnlmikle piskoloji falan deyil bence eger hemisliktense tabiki benim reglimede 12 13 gun var sanirim 9 10 temmuzda.

inş cnm hayırlısıyla bizde hamişizdir de ondan ağrıyodur inş.bide bende çok açık kahverengi bi akıntı var öyle çok değil ama wcye gittiğimde hafif geliyo çamalırd da az bişi olıuyo bunların hepsi belirtilerdir inş bizde listedekiş anne adaylarından olabiliriz🙂hayırlısı olsun tabiki yinede

çok keskin değildi cnm ama rahat bırakmadı beni tabi acı herkesde farlı algılanır bana çok gelen diğerine az gelebilir yada tam tersi ama yarım saat sürdü şuanda hafiften ağrı varbilemiyom ya daha 12 gün var dediğim gibi çok erken oluyo ama olabilirde yaa 10 11 temmuz benimde reglim

çok keskin değildi cnm ama rahat bırakmadı beni tabi acı herkesde farlı algılanır bana çok gelen diğerine az gelebilir yada tam tersi ama yarım saat sürdü şuanda hafiften ağrı varbilemiyom ya daha 12 gün var dediğim gibi çok erken oluyo ama olabilirde yaa 10 11 temmuz benimde reglim
canim dedigin gibi insallah hamizdiriz ben ilk defa oyle bir sanci gordum saatte bir gelip kayboluyodu hala oyle ama cok hafifledi simdi ben baska seyden dusundum ama bilmiyorum anneme soyledi oda apantisdir dr ye git dedi ama ben gitmedim korkudan suan da ne oldugu pek belli deyil canim ama ilerki gunlerde bakalim ne olcak canim senin kahverengi lekelenmeyi bilmiyorum ama hamis arkadaslarimiz bize insallah yardimci olur onlarin destegine ihtiyacimiz var.

Günaydın kızlar bende daha yeni uyandım gözümü açar açmaz soluğu burda alıyorum walla karnım kazınıyo açlıktan ama illa ilk buraya giricem bağımlı gibiyim resmen yaaa😀

gunaydin ebru sende agri sizi yokmu her hangi supelendigi bi durumlar yokmu canim ya seninde azkaldi regline.insallah bu ayki tablodaki herkes hamis olurlar.

gunaydin ebru sende agri sizi yokmu her hangi supelendigi bi durumlar yokmu canim ya seninde azkaldi regline.insallah bu ayki tablodaki herkes hamis olurlar.
Walla benim belirtiler ilk hissetiğimde nasılsa hala öyle bir farklılık yok yani kzılar,kasıklarımdaki ağrı yok denecek kadar azaldı,göğüslerim şiş ve ağrılı(ki bu bende adet kanamasıyla birlikte olurdu) sonra göğüslerimin kenarında beyaz beyaz yumurcaklar var,akıntım yok,sonraaa ellerim ayaklarım hep sıcak ama bunu antalyada oluşumuza bağlıyorum😀 cehennem gibi malum burası,onun dışında şimdi midem kazınıyo sanki belediye ekipleri kazı yapıyo o kadar şiddetli yani çok acıktııım😀bunlar dışında bir belirti yok canlarım ben pek ümitli değilim ama hadi hayırlısı o malum gün gelemeden bişeye söyleyemiyorum artık😕

Geri