Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ay bilgisayara bbişey oldu tekrar tekrar yazdı bu kullanan birinin sözleri, canım ben akıntı azalınca acaba erken menopoz mu diye düşündüm ama biliyon hormon testinde bu çıkıyo bende de çıkmadı

Kizlar bende tavsiye ediyorum. Bende kullandigimin 2. ayinda hamile kaldim. Esimin sperm sayisi bayagi dusuktu, asilama bile zor gorunuyordu. Ama diyorum ki Allahim belkide bunu sebep kilmistir olmasi icin. Elbette hicbirsey vakti gelmeden olmaz, bunuda unutmamak lazim.

bende okudum bu tür yazıları ama bu yazıda ilişkiden sonra kullanılmaı diyor, benim okuduğumda ilişkiden 15 dk önce kullanılmalı diyor. neyse alınca anlarız. diğer tip krem ve jeller spermleri öldürüyormuş ama bu krem öldürmüyormuş.

ay bilgisayara bbişey oldu tekrar tekrar yazdı bu kullanan birinin sözleri, canım ben akıntı azalınca acaba erken menopoz mu diye düşündüm ama biliyon hormon testinde bu çıkıyo bende de çıkmadı

yok canım menapoz değildir de acaba ne? bence öğren onu. önemli olabilir. akıntı oluyor evet ama yoğun değil, sadece yumurtlama döneminde artıyor.

günaydınnnn melişlerrrr
ne güsel bi yer burası yaw yeni yeni şeyler öğreniorusss bende bu kremi ilkkez duydum ve araştırmalara başlıyorum
sizleri de bilgilendiririm tatlılarımmmmm

Pre~Seed
Kişisel Nemlendirici
12909476_er7.jpg

Pre~Seed Kişisel Nemlendirici, vajinal kanal içinde en doğal sekresyonun sağlanması için tasarlanmıştır. Bir nevi vaginal sıvının birebir kopyası-taklidi olarak düşünülebilir. Çünkü vajinal sıvının PH derecesi ile birebir aynıdır. Böylece spermlere zarar vermeden, spermlerin yapısını etkilemeden vajina kanalı boyunca akışkanlığı sağlayarak spermlerin rahatça haraket ederek yumurta ile buluşmasına izin verir.

Hamile kalmaya çalışılan ve özellikle vajinal kuruluğun arttığı dönemlerde, diğer ürünlerin spermler üzerindeki zararlı etkilerinden korunmak gerektiğinde kullanılabilir.

Ayrıca, Cinsel yönden aktif olan her kadın, zaman zaman vajinal kuruluk yaşayabilir. Bu dönemlerde kuruluğun giderilmesi için kullanılan yağ, vazelin, krem v.s. gibi ürünler vaginal sorunlara sebep olabilir, spermlere zarar verebilir ve spermlerin rahat hareket etmelerine engel olan bir bariyer oluşturabilir.

Bu tip rahatsızlığı olan bayanlar yada bu vajinal kuruluk problemi yaşayanlar Pre~Seed Kişisel Nemlendiriciyi güvenle kullanabilir.

Pre~Seed Amerikan INGFertility Firması tarafından üretilen ve Dr. Joanna Ellington ve ekibi tarafından bulunan ürün, tüm Avrupa ve Amerika’da vajinal kuruluk problemi dönemlerinde rahatlık sağlanması ve hamile kalmaya yardımcı ürün olarak kullanılmakta ve tavsiye edilmektedir.

• Fertilite (Doğurganlık-Yumurtlama ) dönemindeki servikal mukusa uygun ph yapısındadır.
  • Özellikle spermlere hasar vermemek amacıyla üretilmiştir.
  • Antioksidan destek için katkılıdır.
  • Dahili uygulama da vajina ve serviksi kaplar.
  • Klinik olarak denenmiş ve doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.
-alıntı-

Geri