Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

benimde normale döneli 6 ay oldu ama benimde yok daha ayin dokuzunda yine gidecegim bakalim hayirlisi canim insallah aliriz bebeslerimizi yakinda kucagimiza
bakalım benimde bu ay gelirse yine kırmızılar tekrar gideceğim adetin 3.günü allahım hepimize nasip eder inşallah sağlıklı hayırlı evlatlar

ya bişel diyeceğim ben sana benim kardeşim var hamile en son adet tarihi 3 ekim bu hesaplamalara göre netten 8 hafta hamile olması gerekiyor ama dr gitmiş bugün 6 haftalık demişdr.yani geç döllehme olmuş kısacası söylemek istediğim demekki bu yumurtlama olayı bizim hesaplamalarımıza göre olmuyor yani geç olabiliyorda bu hesaplamalara fazla güvenmemek gerek yani adete 1 hafta kalada gebelik olabiliyor.

ya bişel diyeceğim ben sana benim kardeşim var hamile en son adet tarihi 3 ekim bu hesaplamalara göre netten 8 hafta hamile olması gerekiyor ama dr gitmiş bugün 6 haftalık demişdr.yani geç döllehme olmuş kısacası söylemek istediğim demekki bu yumurtlama olayı bizim hesaplamalarımıza göre olmuyor yani geç olabiliyorda bu hesaplamalara fazla güvenmemek gerek yani adete 1 hafta kalada gebelik olabiliyor.
aaaa öylemi bende yumurtlama gününü kacirdim diye üzülüyordum

eşim ameliyat oldu onun değerlerinin yükselmesi için bekliyoruz oyüzden kullanmadım daha. pre seed yabancı bir siteden aldım ebuy galiba emin değilim işlemleri eşim yaptı. sen kullanmayı düşünüyor musun?

nesli merhaba bu jel kremi ben de almayı düşünüyorum ama başka bir sitede sadece krem için 130 tl diyor. lütfen aldığın sitenin tam adresini yazabilir misin

nesli merhaba bu jel kremi ben de almayı düşünüyorum ama başka bir sitede sadece krem için 130 tl diyor. lütfen aldığın sitenin tam adresini yazabilir misin

ya kızlar ben bu kremi ilk kez duydum.sizden duyunca araştırdım,hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş,süper,yanında da ovulasyon testi veriyosa daha güzel,hem de bende vajinada kurulukda oluyo bazen,jel de kullanılamıyor biliyorsunuz hamiş olmak için,bu güzelmiş,beni de haberdar edin olur mu...ben de ucuz bulursam alayım.

Geri