Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ya kızlar ben bu kremi ilk kez duydum.sizden duyunca araştırdım,hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş,süper,yanında da ovulasyon testi veriyosa daha güzel,hem de bende vajinada kurulukda oluyo bazen,jel de kullanılamıyor biliyorsunuz hamiş olmak için,bu güzelmiş,beni de haberdar edin olur mu...ben de ucuz bulursam alayım.

canım bu krem sadece ticari değil, hakikaten iyi. amerikada test edilip onaylanmış, satılıyor. burada da varmış, eczanelerde araştıracağım ben de. aynen bazen bende de kuruluk olabiliyor ve inanmayacaksın ama bunun da tek sebebi stresmiş :) hani bizden uzaklaşıp gitmeyen stres...

ya canım iyiyim diyom ama bu stres baya sıkmaya başladı beni,aslında şu domuz gribinden korktuğum için bikaç ay sonra hamiş olsam daha ii ama gelecekte de olsa olacağını bilsek garantisi olmaması strese sokuyor,offf...millet dokuz çocuk doğuruyor bize bak bi de...

ya canım iyiyim diyom ama bu stres baya sıkmaya başladı beni,aslında şu domuz gribinden korktuğum için bikaç ay sonra hamiş olsam daha ii ama gelecekte de olsa olacağını bilsek garantisi olmaması strese sokuyor,offf...millet dokuz çocuk doğuruyor bize bak bi de...

yaaaa sorma biz daha birini bulamadık, aman allah aratmasın inşallah....en kısa sürede bizde hamiş olalım yarabbimmmmm

canım bu krem sadece ticari değil, hakikaten iyi. amerikada test edilip onaylanmış, satılıyor. burada da varmış, eczanelerde araştıracağım ben de. aynen bazen bende de kuruluk olabiliyor ve inanmayacaksın ama bunun da tek sebebi stresmiş :) hani bizden uzaklaşıp gitmeyen stres...

canım eskiden bu problem yoktu ben de,bu bebek isteme olayından sonra oldu,stresten büyük ihtimal.bi de ben de evlendikten sonra da akıntı da azalma oldu,korkutuyo beni,doktora da sormayı unuttum.

canım eskiden bu problem yoktu ben de,bu bebek isteme olayından sonra oldu,stresten büyük ihtimal.bi de ben de evlendikten sonra da akıntı da azalma oldu,korkutuyo beni,doktora da sormayı unuttum.

evetbende de bebek isteme durumundan sonra her zaman değil ama ara ara kuruluk oluyor ve yine tek sebebi stres!!!!!

akıntıyı mutlaka dr ye sor önemli bence.

canim bu spermlerin olmeyecegi hatta dis etkenlerden korundugu bir kayganlastirici. phi tam spermlere gore vajinanin kendi sivisi bile biraz asidik oldugu icin oldurebiliyor spermleri. akiskanligi vs hersey spermlerin kolay hareket etmesini ve yuzmesini sagliyor. 6 tane tup icinde geliyor. iliskiden once vajinanin icine sikiyorsun tupun icindeki siviyi. ben iki kere tesaduf olamaz diye dusundum. ben ilk kullandigimda psiman olmustum. bu kimyasali neden kullandim kesin olmustur spermler diye ama o ay hamile kalinca bu benim umudum oldu. tekrar bununla hamile kalabilecegimi hissettigim icin hic umutsuzluga kapilmadim.canim bu spermlerin olmeyecegi hatta dis etkenlerden korundugu bir kayganlastirici. phi tam spermlere gore vajinanin kendi sivisi bile biraz asidik oldugu icin oldurebiliyor spermleri. akiskanligi vs hersey spermlerin kolay hareket etmesini ve yuzmesini sagliyor. 6 tane tup icinde geliyor. iliskiden once vajinanin icine sikiyorsun tupun icindeki siviyi. ben iki kere tesaduf olamaz diye dusundum. ben ilk kullandigimda psiman olmustum. bu kimyasali neden kullandim kesin olmustur spermler diye ama o ay hamile kalinca bu benim umudum oldu. tekrar bununla hamile kalabilecegimi hissettigim icin hic umutsuzluga kapilmadim.

mantar yapabiliyormus bazi hassas bunyelerde. ama bence denemeye deger.

mantar yapabiliyormus bazi hassas bunyelerde. ama bence denemeye deger.

Geri