Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

evet bende kullandim dostineksi[/QUO
merhaba kızlar bende yeni katıldım aranıza 7 aydır benimde bebeğim olmuyo Allah hayırlısıyla herkese sağlıklı hayırlı evlat versin

7 aralık adet tarihim umarım gelmez benide listeye ekleyebilir misiniz:laugh:

arkadaşlar ordamısınız lütfen banada cvp yazar mısınız

benim yazdığım mesajlar görünmüyomu yoksa

iyi akşamlar selzehcim bende kaçtım.
hoşgeldin fıstııııım aramısaa
herkes bgnlerde yoğun sanırım baya durgun geçio forum
ama bayram sorası sişteri biter bgn yarın olmadı pazartesiii bomba gibi başlarız haftaya :laugh:

kimse yok,herkes akşam yemeği telaşında heralde,yazdıklarınızı okudum kızlar,şu stresli olmamak , düşünmemek nasıl oluyor,bi formülü olsa da söyleseniz,yani aşırı kafama takmıyorum ama aklımdan da çıkmıyor ki rüyalarımda bile bebiş görüyorum,allah hepimize yardım etsin,şu yumurtlama günlerini tutturmak için uğraşmak bile yeterince stres yaratıyor,ben bu ay tutturdun mu bilmiyorum,inş tutmuştur,bazısı bi gece ilişkiye giriyor nasıl oluyor hala aklım ermiyor,bazı kadınlar ayda bikaç kez yumurtlarmış ya heralde öyle bişey.aslında allaha tam teslim olabilsek,her şeyi onun tahdirine bırakabilsek,o istediği zaman istediği şeyi yapabilir,bunu hepimiz kabul ediyoruz,o zaman her şey onun elinde,çok planlama yapmaya da gerek yok ama işte elimizde mi,burda böyle kendi kendime konuştum kızlar:)ama içimi dökmem lazımmış,şu bekleyen arkadaşlarımızdan inş güzel haberler gelir,benim 1o günüm kaldı,bu ay da pek hamiş hissetmiyorum kendimi ama hayırlısı hadi öptüm hepinizi kızlar...

bende yaptim bu ay incir kürünü ama biz yumurtlama günlerini kacirdik o yüzden bu ay umutlu degilim
esmos canım senin hormonların yüksekmiş sonra normale döndü diyorsun bende 1 ay önce hormon testi yaptırdım sonuçlarım ise tsh:2.33
lüteinleştiren:2.49
fsh:7.34
estradiol:45.26
ploraktin:24.62 benim değerlerim bu nasıl acaba bu değerler başka bilgisi olan varsa onlarda değerlendirebilirler bu sonuçları

esmos canım senin hormonların yüksekmiş sonra normale döndü diyorsun bende 1 ay önce hormon testi yaptırdım sonuçlarım ise tsh:2.33
lüteinleştiren:2.49
fsh:7.34
estradiol:45.26
ploraktin:24.62 benim değerlerim bu nasıl acaba bu değerler başka bilgisi olan varsa onlarda değerlendirebilirler bu sonuçları
canim benimde fazla bilgim yok sadece ploraktin 5 ile 29 arasi olmasi gerekiyormus doktorum fazla birsey demedi

Geri