Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

aslında birkaç gündür moralim çok bozuk sevincim kursağımda kaldı şimdi önümüzdeki çarşambayı bekliyorum
salı günü dr a gittim yukarıdan baktı göremedi bir kan tahlili yapalım dedi
çarşamba günü yaptık 609 çıktı evet hamilesin ama küçük haftaya çarşamba ancak görürüz dedi

bu günde kimsecikler yok galiba esmos birtek sen gözüküyorsun
dila ve özlem de burada olsalarda onların değerlerini sorabilsem keşke
ooooof of bir terslik var gibi geliyor çok korkuyorum

bu günde kimsecikler yok galiba esmos birtek sen gözüküyorsun
dila ve özlem de burada olsalarda onların değerlerini sorabilsem keşke
ooooof of bir terslik var gibi geliyor çok korkuyorum

merhaba gül melek,tebrik ederim.allah kucağına almayı nasip etsin sağlıkla inşallah.canım moralini bozma sen şuan keyfini çıkar.umarım ktordan güzel haberler alırsın.bırazcık anlatırmısın,bebek beklentini ,kaç yıllık evlisin kaç yaşındasın ve belirtiler nelei denedin:)çok soru sordum ama biz bebek bekleyenr hep merak ediyoruz bunları.şimdiden tşk ederim

canim bu spermlerin olmeyecegi hatta dis etkenlerden korundugu bir kayganlastirici. phi tam spermlere gore vajinanin kendi sivisi bile biraz asidik oldugu icin oldurebiliyor spermleri. akiskanligi vs hersey spermlerin kolay hareket etmesini ve yuzmesini sagliyor. 6 tane tup icinde geliyor. iliskiden once vajinanin icine sikiyorsun tupun icindeki siviyi. ben iki kere tesaduf olamaz diye dusundum. ben ilk kullandigimda psiman olmustum. bu kimyasali neden kullandim kesin olmustur spermler diye ama o ay hamile kalinca bu benim umudum oldu. tekrar bununla hamile kalabilecegimi hissettigim icin hic umutsuzluga kapilmadim.canim bu spermlerin olmeyecegi hatta dis etkenlerden korundugu bir kayganlastirici. phi tam spermlere gore vajinanin kendi sivisi bile biraz asidik oldugu icin oldurebiliyor spermleri. akiskanligi vs hersey spermlerin kolay hareket etmesini ve yuzmesini sagliyor. 6 tane tup icinde geliyor. iliskiden once vajinanin icine sikiyorsun tupun icindeki siviyi. ben iki kere tesaduf olamaz diye dusundum. ben ilk kullandigimda psiman olmustum. bu kimyasali neden kullandim kesin olmustur spermler diye ama o ay hamile kalinca bu benim umudum oldu. tekrar bununla hamile kalabilecegimi hissettigim icin hic umutsuzluga kapilmadim.

mantar yapabiliyormus bazi hassas bunyelerde. ama bence denemeye deger.

mantar yapabiliyormus bazi hassas bunyelerde. ama bence denemeye deger.

selam.bahsettiğin ürünü aldım kullanıyorum.hatta satış müdürü arkadaşım:)bu ikinci ayım.umarım hamile kalabilirim.nem olayı hakikaten oldukca iyi bunu söyleyebilirim.

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
duygum_06........................28 Kasım hadi duygum haber ver canımm
ebruaker21.......................29-30 Kasım ebrucumm haber bekliyoruz tatlımm

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:hıms::d040:
yns_ysmn..........................7 Aralık
aşkısı.................................9-10 Aralık
ranagül.............................10 Aralik
asligokce...........................11 Aralik
Lalezar.............................12 Aralık
mrs.m..............................12-14 Aralık
YazEsintisi.......................14 Aralık
cH@tLak..........................15-16 Aralık
yazgülü24........................16-18 Aralık
Desen..............................19 Aralık
esmos..............................20 Aralık
burcums..........................20 Aralık
pretty woman...................28-30 Aralık

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasim anne adayi süperrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasim anne adayi süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasim anne adayi süperrrrrr):baby:

Geri