Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canımm bende geçen ay dr.gittiğimde banada aynısını dedi hiçbir problemim yokmuş 1 senden beri korunmuyorum bende ama yok daha bişey hem adetlerimde çok düzensiz geliyo ne yapıcağımı bilemiyorum🙁sonra doktorum bi antibiyotik ve bide folik asit verdi
şuan onları kullanıyorum mayıstada ne zaman regl olursam 3.günüde hormon testi olucam eşimdemde sperm örneği istedi öyle yani.aslında bu ay ayın 24.de hastalanmam lazım geçen ayla kıyasladığımda.belirti varmı diye sorarsanız az mide bulantım ve göğüs uçlarımda kaşınma kasıklarımda azar azar giren bir ağrı bide bazen mide bulantılarım oda yemeklerden sonra oluyo genellikle ateşim falan yükseliyo arasıra
belki bi umut belki hamişimdir 🙂

İnşallah hamilesindir canımm...
🙂
Ben de eşimin gitmesini istiyorum ama o inat ediyor...
Neyse hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda bizlerde diğer melekler gibi meleklerimize kavuşuruzzz.. Bugün hastanede bebekleri gordukçe içim gittiii... ama kısmettt....
Sanırsam bukadar nazlı olduklarına goree kızzz bebeğimizmi olacak nedirr...
Benim 21.gununde verdiğim sonuclarımıda aldım oda güzel çıktıı.. benim yapabileceğim baska bir sey kalmadı hersey eşimde bitiyorr. odaa inadını kırarsaaa egerr her sey daha guzel olacakk...

Adet düzensizliğin her zaman muvcuttuysa keşke daha onceden tedavii yollarına baksaydın ama suda bir gercekk arkadasım varr adet duzensizliği yasayan ama 2 tanede bebeği var
heersey Allahtan... eskiden ninelerimizin nasıl oluyormusss..... inşallah en kısa zamanda bizlerinde olur..

bebekveresimleri_bebek91ho4.jpg

canım ya inş.kız yada erkek hiç farketmez keşke olsa da kavuşsak umarım herşey gönlümüzce olur canım.sede eşini ihmal etme sıkıştır oda biran önce gitsin yoksa onlara kalsa hiç gitmicekler benimkide öyledir inatçılar işte birazda vurdum duymazlık
bizim kadar ince düşenemiyorlar.

Adet düzensizliğim için ben kızken tedavi görmüştüm bana doğum kontrol hapları verdşler ama duydumki evlendiğinde çocuk yapmak isteyince geç olur diyenleri bıraktım şimdide hap kullanmak istemiyorum🙁(

Umudunuzu yitirmeyin calismaya devam.

Aussie- esin neden yapmiyor SG testi, versin aradan ciksin nolacak canim hem allah korusun bi sorun cikarsa tedaviye baslanilir, korkulacak bisey yok 🙂

fatosss - adet düzensizligine karsi ilac falan bilmem ama bi kac arkadasim I. Saracoglunun sogan kürünü denediler ve ciddi faydalar gördüler, bu kür adet düzensizligi olanlara ve 3 cm kadar olan kistlere birebir
benim kistim olmadigi ve adetim hemen hemen düzenli oldugu halde kullandim 😀
tadi cok kötü yalan söylemiyorum ama zamanla alisiyor insan, ben ara ara kullaniyorum yine.
Bi dene bakalim, hayirlisi olur hepimiz icin icin 🙂

evet canım soğanı bende duydum ama tadından dolayı cesaret edemedim açıkçası
bana sağanı kaynat suyunu iç demişlerdi denemdim ama duyuyorum böyle çevremden sanırım işe yarıyormuş bende içicem bu gidişle kaçarım yok 🙂

ben ictiysem sen hayli hayli icersin inanilmaz narinim bu konuda:zuha:
cidden ilisin ic burnunu tut fazla etkilenmezsin😀

Umudunuzu yitirmeyin calismaya devam.

Aussie- esin neden yapmiyor SG testi, versin aradan ciksin nolacak canim hem allah korusun bi sorun cikarsa tedaviye baslanilir, korkulacak bisey yok 🙂

Ahh birde ben bilsemmm....
Klasik turk erkeği işteee !!!!!
Ahh ne diller dokuyorum amaaa nerdeee bugun yarın bugun yarın diye beni oyalıyorrr....
tek umudum cevre baskısı kaldı... belki sagsol neden daha bebek felan yok derdeeee gurur meselesi yapardaa aklı basınaa gelirr.... off offffff
kaldıgımm cagrelere bakarmısınız yaaa...
hayırlısı canım umarım her sey yola girer...
bu site bana çok ii geliyorrr....

fatoşcum bu soğan suyunu bende duymuştum ama ne kadar dogru oldugunu bilmiyorum ama zararlı seeyler olmadıgı surecee bence her sey denenmelii....

her yerden tebrik etmeye basladim :zuha:
burdanda tebrikler
allah kucagina almayida nasip eder ins🙂

Geri