Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Allah gönlüne göre versin cnm... İnşallah senle beraberr hepimizinn müjdeli haberlerini burdann haykırırızz...
Allahım o gunleride bizlere gostersin aminn aminnn....

Canım çok teşekkür ederim çok sağol.
Allah bebek isteyen herkese nasip etsin.

Kızlar benimde adetime 3 gün var cumartesi günü adet olmam gerekiyor bakalım kısmet artık inşallah bu ay hamile kalırım....

Kızlar......
bu belirtiler gebeliğe işaret mi sizce....
  • gaz sancısı
  • göğüslerde şişme ve üzerindeki damarlar çok netleşti.
  • kasıklarıma ara ara ağrılar giriyor.
Acaba başka ne belirtiler oluyor.Ben ekimde 5 haftalık bir düşük yaptım doktor tavsiyesi ile ocak ayına kadar korunduk.dr.a kontrole gittim bütün testler yapıldı (gebelik öncesi) hiç bir sorun çıkmadı.Doktorum herşeyin yolunda olduğunu söyledi.
Ocaktan beridir deniyoruz ama bir kaç aydır olmuyor.Aslında bazen çok kafama takıyorum belkide psikolojik olmuyor.Bu ay daha rahattım herşeyi oluruna bıraktım nasip artık geç olsun güç olmasın.
Umarım en kısa zamanda allahım bebeğimi kucağıa almayı nasip eder çok istiyorum inşallah yüce rabbim hepimizin dularını kabul eder AMİNNNNNNNNNNNN......Kızlar benim için ve tüm bebek isteyenler için dua edin lütfennnnnn🙂

meleğim geldi meleğim geldi :D:D
hobaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:D:D😀 🙂))))) 🙂)))))

Tebrik ediyorum seni canım.. Allah nazarlardan saklasınn MAŞALLAH MAŞALLAHHHHH... Allah kucagınada almayı nasip etsin...
Senin adına çok ama çoook sevindimm..... 🙂 🙂
Bizler içinde dua et canım, hayırlısı ile bizde burdan müjdeli haberlerimizi verelim...

eee kaç haftalık nasıl öğrendin belrtilerin neydi... Ayyy çok sevindim canımm....

blueye.jpg

Hadi aramızdan biri müjdeli haberi verdiiii... Darısı başımıza...

MaŞaLLaHHHH 🙂

Moderatör tarafında düzenlendi:

buarada ben tüp bebekdir sudur budur yaptirmadan önce kendimi güzelce kontrol ettirecem, rahim filmi falan cektirecem.
dr kontrol edecek hersey yolunda ise allahin izniyle 15.05.de cekilecek film 🙂

Tebrik ediyorum seni canım.. Allah nazarlardan saklasınn MAŞALLAH MAŞALLAHHHHH... Allah kucagınada almayı nasip etsin...
Senin adına çok ama çoook sevindimm..... 🙂 🙂
Bizler içinde dua et canım, hayırlısı ile bizde burdan müjdeli haberlerimizi verelim...

eee kaç haftalık nasıl öğrendin belrtilerin neydi... Ayyy çok sevindim canımm....

blueye.jpg

Hadi aramızdan biri müjdeli haberi verdiiii... Darısı başımıza...

MaŞaLLaHHHH 🙂
cnm çok tşk ederim :kapiş:
allah isteyen herkese nasip etsin inşallah... benim çok bi belirtim olmadı ,, öle bulantılar falan olmadı hala da yok...sadece bel ağrım vardı ve 2- 3 gündür kasıklarım ağrıo.. adet olcam sandım ama :kapiş::kapiş:

buarada ben tüp bebekdir sudur budur yaptirmadan önce kendimi güzelce kontrol ettirecem, rahim filmi falan cektirecem.
dr kontrol edecek hersey yolunda ise allahin izniyle 15.05.de cekilecek film 🙂

Umarım herşey yolunda gider canım... Rahim filmindede sana bol şanslar diliyorum, rabbim yardımcın olsun ve çoookk güzell sonuçlar alırsın inşallah... Dualarıma senide ekliyorum melek... Herşey gönlünce olsun... Biz rabbimizden istersek ve elimizden gelen çabayı gösterirsek sanırsam rabbim bizi boş çevirmez... Sadece dogru zaman ve koşulları bekliyoruzdur.. Herşeyde vardır bir hayır kelimesiini düşündüğüm zaman rahatlıyorum...
Sonuçta verende Allah alanda Allah... Eğer bizlerde bekliyorsak ve bir mücadele içindeysek vardır bir hayrı...
Sanada canım bu yorucu ama tatlı yolda başarılar diliyorum...

Geri