Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Mağlesef bende belirti varmı yokmu anlayamadım.. Bugün pikniğe gittik veee en sevdiğim köfteden tiskindim... öööö 🙁
Bundan hariç bir belirti olmadı......
Sizlerde varmı arkadaşlar....

bende de yok 😕 5-6 gün önce vardı ama artık yok 😕 cumartesiye kadar beklicem artık napiimm...

günaydın...
ben bu ay da patladım sanırım 😕 hiçbi belirtim yok,, aman napiim 1 ay daa beklerim 🙂

aussie-angel,,, nerdesin 😕

Canım Yiyenimin nişanı vardı onun telaşındaydım... yoksaa buralardayım bir yerlere gittiğim yookk cnm.. Nişan işide bana ii geldi kafam dağıldııı zaman daha çabuk geçtii..
Şuan hiç bir şeyin belirtisi yokkkkk 🙁
Napalım senin dediğinn gibi sanırsam 1 ay daha bekleyeceğizz minikk meleklerimizii...
Hayırlısı olsunn...
EEEE sende son zamanlarda hiç br gelişme yokmuu.. gerçi ben dha oncede yazmıstım ben kan tahlili yaptırdım negative cıktı yai degerim 0 idi.... eger ki son dakka bir bomba yoksa bu ay bendeeee beklemeye kaatılanlardanım..

günaydın kızlar
benimde 2 gün sonra gelmesi lazım eğer bi düzensizlik olmazsa
çünkü benim düzensiz geliyo bir türlü hesaplıyamıyorum

Yoookk Yoookkk 🙁 Kimselerde yok bir belirtii...
Biz meleklerimizin gelmesini bekliyoruz ama onların gelmeye hiç ama hiç niyetleri yok....
Umarım en kısa zamanda gelirlerde bizleri bekletmezler...
Ben bütünn yapılan tahlillerde temiz çıktım.. gebeliğin oluşmamasında benden kaynaklaanan her angi bir problem olmadıgı acıklandı şimdi sıra eşimde.... umarım oda vakit bulur ve en kısa zamanda tahlil vermeyi kabul eder....
Hadi kızlar çalışmalara devam.... inşallah hepimizde meleklerimize kavuşacağız...

Geri