Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

mrhba esraa... seni yakalamışken biraz bişiler sormak istiyorum : ))
bugün kasık ağrım o kadAR ŞİDDETLİ DEĞİL AMA başka bişi var...BEEELLLLİİM ÇOK AĞRIOOO ..resmen kopuo .. kasıklarımda da ara ara batmalar var. aslında kasık değil.. göbeğimin altı 😀 göğüslerim de hiç bi numara yok :D:D olabilir mi acaba yaaa 😕😕 kan testi yaptırsamm mı kii ??
heycandan şunları da söylemeyi unuttum : HAYIRLISIYLA KUCAĞINA AL İNŞALLLAAAAHHH BEBĞİNİ ...

canım herkadın farklı belirtiler gösterebilir göğüslerinde hiç bir numara olmaması şüpheye düşürdü beni kendimden örnek verecek olursam benim göğüslerim adetime 15 gün kala sertleşmişti ama kasıkdaki batmalar her aykinden daha farklı oluyor bunu anlayabilirsin eğer diğer ayki adet döneminden farklı bir durum varsa şu an umutlanabilirsin yinede her duruma hazırlıklı ol canım Allahtan hayırlısı güzel temennin içinde teşekkür ederim bu arada sabırlı ol bence az kalmış biraz daha bekle kan testi içinde acele etme

canım herkadın farklı belirtiler gösterebilir göğüslerinde hiç bir numara olmaması şüpheye düşürdü beni kendimden örnek verecek olursam benim göğüslerim adetime 15 gün kala sertleşmişti ama kasıkdaki batmalar her aykinden daha farklı oluyor bunu anlayabilirsin eğer diğer ayki adet döneminden farklı bir durum varsa şu an umutlanabilirsin yinede her duruma hazırlıklı ol canım Allahtan hayırlısı güzel temennin içinde teşekkür ederim bu arada sabırlı ol bence az kalmış biraz daha bekle kan testi içinde acele etme
çok teşekkür ederim....
beklemeye devam :kapiş:

günaydın....
ben yeni uyandım :D:D
bu sabah 2-3 damla açık pembe kan geldi de 😕😕 adetime tam 1 hafta var.. zaten geldi bitti .. şimdi bişi yok.sanırım bişiler oluoo :kapiş:

merhaba arkadaşlar,
benimde adet günüme tam 6 gün var umarım bu ay hepimiz hayırlı haberleri alırız.
benimde 3-4 gündür kasıklarımda ağrılar var,göğüslerim büyüdü ve üzerindeki mavi damarlar çok belirginleşti.ben ekimde hamile kaldığımda düşük yapmadan önce de böyle olmuştu.ayrıca gaz sancım oluyor.umarım hamileyimdir.bende hamile kalmayı çok istiyorum yüce rabbim isteyen herkese nasip etsin....aminnnnn..... beklemekten başka çaremiz yok.

merhaba arkadaşlar,
benimde adet günüme tam 6 gün var umarım bu ay hepimiz hayırlı haberleri alırız.
benimde 3-4 gündür kasıklarımda ağrılar var,göğüslerim büyüdü ve üzerindeki mavi damarlar çok belirginleşti.ben ekimde hamile kaldığımda düşük yapmadan önce de böyle olmuştu.ayrıca gaz sancım oluyor.umarım hamileyimdir.bende hamile kalmayı çok istiyorum yüce rabbim isteyen herkese nasip etsin....aminnnnn..... beklemekten başka çaremiz yok.

Allah gönlüne göre versin cnm... İnşallah senle beraberr hepimizinn müjdeli haberlerini burdann haykırırızz...
Allahım o gunleride bizlere gostersin aminn aminnn....

Geri