2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bu doktorların gözü kör olmasın hepsi seminerde. benimkisi de yok 24 mayısa gün verdiler.
allahtan bu hafta doğurmadım

Günaydın güzel hamişler 🙂
sistacım hayırlısı olsun inşallah er ya da gec sağlıkla gelsin handecik..kg olayına hiç takılma canım benim en önemlisi sağlıklı olması gelişimi..37 bitecek sen doğurana kdr bence çok da erken değil gelişimi tamamlanmış olur o zamana kdr ztn.benim yeğenim de o haftada doğmuştu.kalbini ferah tut tm mı 🙂 güzel haberlerle gel..

valla bence de maşallahımız var ben meloş balko ve birkaçımız hala çalışıyoruz..evde de aynı şekilde herşey devam ediyor tüm ev işi yemek vs...
diğer kızlar zaten neredeyse ellerinde toz bezleri ile gidecek doğuma
..kırk bir kere maşallah bize 🙂

sevracım herkesin bünyesi farklı oluyor kimisi daha dayanıklı cıkıyor kimisi hamilelikte cok bitkinleşiyor ağırlaşıyor senin de öyle geçiyor demekki takma kafana..herkes bir değil sonucta önemli olan sağlıkla bebeklere kavuşmak.

hayırlısıyla hayırlı zamanda gelsin inş

sevra boşver yat daha bu zamanlarını nerde bulacaksın 🙂
ama yatmakta insanı çok yoran birşey ben ne zaman yatsam daha tembel oluyorum
o yüzden kendimi işe verdim. iş yaparken unutuyorum hamileliğimi, daha bir zinde oluyorum
ama tabi herkesin bünyesi bir değil, illa iş yapacaksın diye kural yok
sen bize bakma dinlenmeye devam et 🙂

bu doktorların gözü kör olmasın hepsi seminerde. benimkisi de yok 24 mayısa gün verdiler.
allahtan bu hafta doğurmadım

evet tokuşturalım bunları kesin 🙂)
banada dr pztesi mutlaka bana gel dedi ama ondan öncesi adam benim yüzümden okadar tedirginki cumada başka dr aradı sana gönderiyorum bi suyunu kontrol et diye
özl göztepe hatanesinde başka bi dr gitcem
seminer nerdeymiş haberin varmı? benimki 1 saatlik yol dedi telf. aç 1 saate burdayım dedi dr bişey olursa..

yarın son iş günüm ondada izin alcam gelmicem pazartesi çalışır raporumu kapattırcam sabah zar zor kalktım kızlar ya yatakta dönebiliyomusunuz sağa sola rahat rahat

bilmiyorum ki nerede ?? randevu için aradım sekreteri dedi seminere gitti bu hafta yok. iyi halt etti dedim bende
doğursam gelir mi bilmiyorum 🙂

yarın son iş günüm ondada izin alcam gelmicem pazartesi çalışır raporumu kapattırcam sabah zar zor kalktım kızlar ya yatakta dönebiliyomusunuz sağa sola rahat rahat

sen daha çalışıyor musun ??ben evdesin sandım
valla yatakta dönüyorum şimdilik hareketlerimde fazla kısıtlama olmadı. sanırım benim kızın durduğu pozisyon iyi pek sıkıştırmıyor beni

hayırlısıyla hayırlı zamanda gelsin inş

geçer geçer sen hiç aklına kötü şeyler getirme. Bir bakmışsın Handecik kucağında olacak

saolun kızlar hayırlısı ile sağsalim alalım meleklerimizi kucaklarımıza inşallah
aman temizliği felan boşverin valla çok sakat dönemledeyiz
Allah muhafaza benim gibi ani hareketler yapıp bebişin kesesini zedelemeyin sakın ha
galiba bi yerden kaçak var suyumuz ondan azalıyo yatıp dinlenin ne emeklerle getirdik bu zamana kadar valla....