2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

çiçek ne kız 🙂
kabağı da şöyle yapıyorum. soğan kavuruyorum kabakları da küp küp doğruyorum. sonra kabaklarla soğanı da kavurup üzerine gene küp küp doğranmıoş bol domates koyuyorum. azıcık da su koyup kısık ateşte pişiriyorum. yanına da cacık yap ohh mis gibi

ben doktora artık balık yiyemiyorum dedim o da semizotu ceviz felan ye onlardada var omega 3 dedi ilacınıda yazdı o yüzden bende semizotuna ağırlık veriyim diyorum

aa isabet olmuş o zaman. bende balık yemiyorum semiz otu yiyip semireyim

Kabak cicegi dolmasi canim, bilmem bilir misiniz ama nefis oluyor.
Aaa kavurmasini yapiyorsun tamam canim uzerine de yogurt doktun mu tamam. :meri:

aaaa bana öle bişey demedi ama herkes kullanıyo balık hapı olsa doktor vermezdi bence

anemmm hoşgeldin cnmmm vallahi az önce aklımdan geçtinnn

hoşgeldin taze anne. biz iyiyiz asıl sen nasılsın . ayşe hanım nasıl

hossgeldiiiiiiiiin taze anne ayşe nazımız nasıl

Hoşbulduk kızlar vallahi sürekli aklımdasınız sizleri hem çok özlüyorum hemde annelikle ilgili bişeyler yaşadıkça sizlere anlatıp paylaşamadığım için üzülüyorum valla.
Ayşe Nazım iyi maaşallah bugün babası kimliğini çıkardı sonra doktora kontrole gittik herşey yolunda şimdilik hastaneden çıkarken doğum kilosundan 270 gramını vermiştik . Doktorumuz kontrole gelirken aynı kiloda gelseniz bile çok büyük başarıdır dedi ama biz 110 gram almışız bile. İlk gece evde mama verdik 2 kere okadar şimdi tamamen anne sütüne geçtik. Kızlar sütünüz gelmezse sakın üzülmeyin. Süt sağma makinesi çok işime yaradı sürekli sağdım valla aklınızda olsun.Kızım şimdilik uyuyor sorulara açığım 🙂