2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evt gecen de agdacı kız da seni istememişti dimi hahaha
o zmn seni normal doğum cesaretinden dolayı tebrik ediyorum canımcım 🙂
bende yok bu tip seyler gıkım cıkmaz dişçide bile.ama benim de farklı sorunlarım var nefes alamıyorum korktuğumda heyecanlandığımda ağlarken bile tıkanıyorum he bir de ağlarken istifra ediyorum enteresan biriyimdir 🙂

hha ha sen de benım gıbı entrasansın gız, ben normalı duşunmuyom doktorum bolca duşunuyo benım yerıme, kut dıye gıtcem haberı yok.

Harranlıııııııımmmmmm tombik kızımıza maşallah ne gzüle tosuncuk olmuş o öle
Yirim ben onu yaffff
Dışardaki insanları da sallama kuzum miktir et biz seni çok seviyossss böle hıhhh

:humble:sagol canım. biz tosuncuk aileyız sevın bizi :meri:

batık bayağı kötü ama çok acıyomuşşşşşşşşş

valla çok acıyo, kaç kere battı, zor çıkıo ama kımse benım gıbı bayılmıyooo sanırım

NE EŞİĞİ YA KONUDN GERİ KALDIIIM KISLAR:meri:):meri:

acı eşiği yawrıım

gittim geldim, aman bidaha bana kimse ağda demesin
ağda olayını hayatımdan tamamen çıkarmak istiyorum bu sondur inşallah

ne oldu stelloş emla krem de mi işe yaramadı.??

kızlar odanız ne durumda.Ben hazırlayamadım daha ya hiç bitmiyo valla.Ne olcak boyle kızlar ya

benim oda yarı yerleşti yarı yerleşmedi. perde ve lamba takılacak. azıcık düzenlenecek. bitmiyor anacım bitmiyor bu işler

yanlışlık oldu sanırım o doğmasın diye ilac içiyor doğsun diye uğraşmıyor hahaha
sen dae yi al yanına nasılsa oğluşu da kocaman olmuş siz doğurun elifzel azcık daha siskolassın sona dogsun 🙂
,

O DOĞURMAMAK İÇİN ÇABA SARFETSE YATAR AZCIK
HİÇ BİR ÇABASI YOK ONDAN DEDİM BENDE GEL BARİ Bİ İŞE YARA BENDEE
AMENNNN DAE KENDİ DOĞURSUN YANLIZ BENMKİDE DAHA CILIZZZZZ
DAENİN Kİ KIVAMIINDAAAAAA HAHAHA:meri:

Elhımmmmm gel gııııı bana temizliğeeee yapalım birlikte ev inşaatttt azcık daaaaa temizlerken doğururuz vallaaaaa

yanlışlık oldu sanırım o doğmasın diye ilac içiyor doğsun diye uğraşmıyor hahaha
sen dae yi al yanına nasılsa oğluşu da kocaman olmuş siz doğurun elifzel azcık daha siskolassın sona dogsun 🙂

tohtor temam dese ben hemen kesicem ilacıda accık daha dursun dedi geçen hafta
yarın kontrol var kıslarrrrr

valla çok acıyo, kaç kere battı, zor çıkıo ama kımse benım gıbı bayılmıyooo sanırım

acı eşiği yawrıım[/QUOTE]

dolapta yemek çok ama heç yemek yapasım yok, pöff totom kalkmıyo. taze fasulye var, patlıcan var, yufka var, ıspanak var, semızotu var ama yapacak yurek yokk. ne yıcez bız akşam yaww azcuk gaz versenız ne guzel olur kızlar

gül kurusu bende kabak yemeğiyle yoğurtlu semizotu salatası yapıcam
ya bende de 1 haftadır ishal gibi birşey var. eskiden kabızlıktan ölürdüm bu son hafta ne olduysa bağırsaklarım yumuşadı

evt gülko ben de enteresanım eskiden bunlar da yoktu bende gayet korkusuz relax takılıyordum her yerde ama son 2-3 senedir var 🙂 astımdan dolayı sanırım nefes olayım.
arciiiiiinerdesin sen evde otur yat yazma bizi ihmal et emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii valla evde oturanlardan hayır yok en son ben kalcam ya sanırım ben burda tek basıma yazısıcam 🙂 ztn hepiniz doğurmuş olacaksınız nerdeyse hahaha
asfada o zmn sen de bekleee azcık siskolassınlar da dogurursunuzzz yaff acele etmeyin

Geri