2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

maşallah kızına gülkurusu. aman boşver nst ye girme ben girdim de ne oldu boşuna stres oldum. psikolojimi bozdu benim

ayy deli bu millet. beni gören birisi de yanındaki arkadaşına dönüp ahmet in karısı da fil gibi olmuş demişti. beni fille özdeşleştirdi sanırım

bizim karnımızda en değerli hazinemiz var , herhalde ömrü billah böyle kalacak değiliz. eşin de iyi demiş. benim eşim beni bu halde beğenmeyecekse boşasın daha iyi valla.

ne kadar tuhaf insanlar var ya banada ne kadarın var diyolar 1 ay felan diyorum yuh daha bir ayın var ve bu haldesin diyolar bende çok üzülüyorm öyle söylediklerinde siz daha beter olun diyorum içimden

aman boşverin bana da herkes öyle diyor. her gören yarın doğurcam zannediyor 🙂
napalım ya sanki biz kendi kendimize şişirdik bu göbeği.

eger ishalsen semızotu yeme canım valla çok fena yapıo.

napim geçen gün almıştım mecbur yapıcam yoksa çöpe gidecek.
az yiyim bari

ben de gelcem akşaaaaaaaam yaff su izne cıkanlardan biri de bana yakın otursaydı arada gider yemek yerdim

buyur gel pembikcim 🙂
valla hepimiz ayrı uçlara dağılmışız. hiç yakında kimse yok
sinha var yakınımda aslında bu hafta ona uğrasam mı ne yapsam ??

Canim bende dun dolabimda cicek vardi onu pisirdim bir tencere, esim soguk seviyor aksam yemedi sogudugunda yerim diye dun aksamdan beri butun tencereyi bitirdim ayi gibi esim hic yemedi aksam gelince ne dicek bakalim.

Ama bugun de yaprak koydum normalde onu da soguk sever, ama cicek gibi ondan da sonra bisi kalmaz diye eminim bu aksam yicektir.

kıs biz erken doğum riskliler varya
en son doorcaz bence
hepinize temizliğe gelirim nan valla

Bencede caniiiim, o yuzden sen atla gel buraya manti sikmaya da yardim edersin.

ishal olan varmııııııııı aranısdaaaaaaaa

off yaaaa 2 aydır bıktım artık kıçım yara oldi yaaaaa

Bende hamileligimin basindan beri ishale yakinim tamamen ishal degilim ama cok yakinim arada bir normalim ama cogu zaman oyleyim.
Gulkurusu bende basur oldum bi ara sonra gecti geri simdi tekrar oldu gibi ama ben kabizlik basur yapar diye biliyordum o yuzden cok sasirdim, demek ki ishal de mi basur yapar?

Bu arada ben affedersiniz de ishale yakin olmama ragmen yine de zorlaniyorum ya hamilelikte. Wc'e giriyorum cikiyorum ama iyi yapamadigimdan 5 dk sonra birdaha.

gül kurusu bende kabak yemeğiyle yoğurtlu semizotu salatası yapıcam
ya bende de 1 haftadır ishal gibi birşey var. eskiden kabızlıktan ölürdüm bu son hafta ne olduysa bağırsaklarım yumuşadı

Canim bugun ku yemegim hazir cok sukur ama dolabimda kabak var bekliyor
sen nasil yaptin yarina bende yapim bari.

ben doktora artık balık yiyemiyorum dedim o da semizotu ceviz felan ye onlardada var omega 3 dedi ilacınıda yazdı o yüzden bende semizotuna ağırlık veriyim diyorum

evt sorma bana en yakın meloş var o da avcılarda yahuu.yani uğrama mesafesinde kimse yok 🙁

ben doktora artık balık yiyemiyorum dedim o da semizotu ceviz felan ye onlardada var omega 3 dedi ilacınıda yazdı o yüzden bende semizotuna ağırlık veriyim diyorum

kızlar hazır şu konuya değinmmmmmişkeneee
ya şu balık konusu bende hamileliğimden yiyemiyorum bana 1 ay önce balık yağı al dedi
ama ben daha yeni aldım eczacıda didiki sen bunu içme kanama falan yapar madem sancın var az az didi amannnn varmı bilgisi olan