2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Harranlıııııııııııı ii haberlerle dön anacım inş.

amin canım :humble:

HAHAHA YOK KIZ O AYRI BU AYRIIIIIIIIIIIIII:meri:

sagır duymaz uydurur, o sandım :meri:

gülko ben de 1 defa tek gittim daha doğrusu eşim beni nst.de iken bıraktı gitti işi vardı tabi ondan ama gene de kendimi kötü hissetmiştim ben de yalnız başıma..ama burdaki çoğu arkadasımız hep yalnız gitti kontrollerine.yapacak bişey yok sen de güçlü ol.hayırlısı ne ise o olsun insallah doğum seklin acısından da canım benim..

eşin izin alamıyor mu 2 saatliğine yalnız gitmeseydin sen çatı muayenesi diye çok kasıyorsun sanırım kendini. Destek olurdu en azından yanında

bu hafta yurtdışından misafırlerı var habıre onlarla bırlıkte ızın alması ımkansız, annemde gelmıyor totosunu kaldırıp izmirden. kaldım bi başıma. bende çok yalnız gıttım kontrollere ama bu sefer çatıdan korkuyorum.bunu da aşıcam bu sefer fenalaşmıcam kendıme söz verdım. çunku nasıl dogum yapacagımı artık ögrenmem lazım.

evt kızlar bence de önlem olarak sürmeye başlasın herkes diye düşünüyorum sonuçta örnekler çok cevremizde yani yara olma olasılığı cok fazla.belki bu sayede durumu kurtarırız diye düşünüyorum ben..
asfada saol canım.peki ağdaya gitmeden ne kdr süre önce sürmek lazım emla'yı ne kdr sürüyor o uyuşma hali onu merak ediyorum yani agdacıda mı sürsek evde mi?benim evim yakın ağdacıma..fiyatı da o kdr cok değilmiş ben 50 falan sanmıştım yahu..en az yani..
gülko ben de 1 defa tek gittim daha doğrusu eşim beni nst.de iken bıraktı gitti işi vardı tabi ondan ama gene de kendimi kötü hissetmiştim ben de yalnız başıma..ama burdaki çoğu arkadasımız hep yalnız gitti kontrollerine.yapacak bişey yok sen de güçlü ol.hayırlısı ne ise o olsun insallah doğum seklin acısından da canım benim..

pembikimmmm 1-2 saat biliyorum ama ben ştelladan duymuştum
yanlış hatırlıyo olabilirim hiç kullanmadım sadece almayı düşünmüştüm o ara araştırmıştımmmmmmm cnmmm
çok memnun olan varrr ama bende şu jiletten kurtulmak için doğumdan sonra denicemmmm mahvettim çünkü kendimi

ortimmmmmmmmmmmmmmm pas vermemmmiii ben sanaaaa yaaa
sadece arada bakıyom sancım var iş var offfff
baktım pembikin yazısını gördüm ondan kuşummm nbrsinnnn

Geri