2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
o kremi şimdi mi sürmek lazımmış?ben başlamadım daha.

Pembikim eczacı bi arkadaşım var o getrdı bana ücretini bilmiyom o yüzden
Göğsüme krem sürmüyom ben valla umarım yara falan olmaz
önceden sürmeye başlamak faydalı diye duymuştum ve aldığım yerdeki kişi de öyle dedi ben de baktım kurumuş çatlamış süreyim dedim 2 gündür yumuşadı baya faydasını görürüm inşallah.çünkü etrafımda çok şahit oldum yara olmasına ve kanamasına falan.cok da acıyormuş 🙁 inşallah olmaz bizde..
emla pahalı diye duymuştum da ondan sordum ben de alıcam o acıdan cnm tm

emlanın fiyatı ne canım?
bir de sizler göğüslerinize krem sürmeye başladınız mı?ben 2 gündür sürüyorum doğuma kdr her gün sürme niyetindeyim umarım işe yarar.

ben de kullanmaya başlamıştım, ama zaten yumuşak olduklarından bırakmıştım, bu sabah her ihtimale karşı tekrar kullanmaya başladım. Yumuşak da olsa doğuma kadar sürcem artık.

slm kızlar, saat 1,5 ta kontrolum var çok heyecanlıyım çatıma bakacak nst ye bağlıcak kalbim agzımda. tek başına gıtmek te koyuyor böyle kımsesız gıbı. 🙁(

ştella demişti fiyatını önceden sanırım 20 küsürdü hatta 29 falandı sanırımmmm

emlanın fiyatı ne canım?
bir de sizler göğüslerinize krem sürmeye başladınız mı?ben 2 gündür sürüyorum doğuma kdr her gün sürme niyetindeyim umarım işe yarar.

ben aklıma geldikçe sürüyorum aslında hergün düzenli sürmeye başlasam iyi olacak çünkü o göğüs acısı ve yarası felaket bişey

bi de o halde emzirmek zorunda olacaksın sütün olmasa bile gelmesi için