2010 Haziran Anneleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan etimelo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

benim oğlanda 6:30 da uyanıyor babası ile oynuyor sonra ben kahvaltı yapana kadar dinleniyor sonra birdaha kuduruyor 🙂 bunlar doğunca napacaz bilmiyorum

doktorumuz 22 sinden sonra nezaman isterseniz alırız dedi bende 27 mayıs istiyordum bakalım erken gelmek istemezse çok az kaldı
.

bence de gidip hemen boyat canım bende hem beyazlar vardı hem dip boya uçlardada röfle şimdi esmer oldum ... oğlumun gelmesine hazırım .

Günaydın Haziran anaları.. Bugün annem gelecek.. temizlik ve bizim küçük adamın odasını yerleştireceğiz.. Bitiremeyiz sanıyorum ama kabası biter en azından.. Dün akşam kıyafetlerini yıkadım.. Ayy küçük küçük şeyler.. Çok tatlılar ya.. Kocam da diyo ki akşam.. Evimizin haline bak.. Çamaşırlarmıza bak, ne komik.. Evcilik oynuyoruz sanki.

Benim saçım çabuk uzuyo ya.. Ne zaman boyatacağımı bilemedim.. 13 gün var şimdi.. Boyatsam 10 günde çıkarmı diplerinden bilemedim.. Ayy çok az kalmış ya... Haftasonu karnı burnunda partim var ya aslında o partide boyatsam mı.. aman ne kararsız kaldım ya..

Günaydın ... çok tatlı oluyorlar eşyaları yerim ben onların minik ayacıklarını ...

benimde öle canım çok çabuk uzuyor ama artık boyatmak lazım çünkü heran gelebilirler sende bence yarın gidip boyat olmazsa bir daha dip boya yaptırırsın.

kızlar gunaydın bende youn bır gune basladım ama once sıze yazayım dedım=)
buarada harbıden evde olanlr nekdaannn erken kalkıyorusnz siz öleee .
izmirdedesu an hava serin ama emınm ogleye yıne pişmeye başlarız=)
ztn camları sıldık hafta sonu salonun ee bugun yagmur bastrdı gitti guzlm camlar yafsss yıne sılncek ofyaaa

22 sinde kaç oluyoki bebiş hafta olarak kaç +kaç yani bende saçlarımı boyatmak istiyorum ve kestirmek çok şekilsiz duruyo ama kocam izin vermez 🙁 güle güle kullan saçlarını

celine ben görürüm 2 hafta sonra evciliği 🙂
benim kız da beni durmadan uyandırıyor ama o kdr uykuya acım ki gene uyuyorum bir sekilde sanırım ben de evde olsam sizin gibi olurum.insan çalışınca yoruluyor haklısınız.sabah kalkıp buraya geliyorum akşam 7de evdeyim sonra ev koşturması başlıyor.gece de daha az kalkıyorum ben sanırım 2 kere falan uyanıyorum.sabah da zor uyanıyorum canım kalkmak istemiyor ay neyseki yarın tatil 🙂