Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Selamlar arkadaşlar sayfada ses gittikçe azaldı nasılsınız ne hallerdesiniz durumlar yolundadır inşallah
Beni sorack olursanız bir kaç haftadır yoğun bir merkez arayışındaydım, baya da bir yerle görüştüm, geçen seneki gibi bodoslama ilk gel diyene dalmadım, ama hala içime sinmiş bi yer bulamadım biliyorum şimdi soracak olursam seçimi bana bırakacaksınız ki ben olsam bende direk tavsiye veremem kimseye sonuçta büyük emek ve kimse direkt olarak etkilemek istemiyor.. Aslında kıbrıs bana itici geliyordu neden bilmiyorum, heryerde olduğu gibü ordada başarılı olanlar var başarısız olanlarda, kiev zaten imkansız şuan inşallah gerek de kalmaz kieve... Bakü dikkatimi çekmişti aslında bayada içime siniyordu ama bu arada eski sayfaya tekrar giriş yapmayı başardım eski yorumları taa 2018 den beri didiklemeye başladım be bakü ile ilgili iyi yorum yazanların genellikle reklamcı olduğunu bu sebeple sayfadan uzaklaştırıldığını gördüm..

Tabi bundan dolayı aklımdaki sorular tam olarak oturmadı yerine, bakü ile iletişim sağladım ve fresh yumurta kullanıldığını ve dönörden alınan yumurtaların sadece bir hastada kullanıldığını söylediler konaklama dahil 4000 dolar fiyat aldım.

Öte yandan vedat uğurel 5500 euro istedi ve o da fresh yumurta için söz verdi

Gynolife ile görüştüm birde onlarda konaklama dahil 5000 euro dediler ve onlarda taze yumurta konusunda güven verdi.

Şimdi size sorum direk merkez tavsiyesi kimse vermez biliyorum ama bakü ya da kıbrıs konusunda sadece hangisi daha başarılı tavsiye sadece. Gynolifede başarılı olan da var başarısız olan da... Aslında mantığıma en çok yatan da o. Ama hislerim bakü diyor ama hislerime de tam olarak güvenmeli miyim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim herkese Rabbimden yardımlar dilerim...

Şimdi size sorum direk merkez tavsiyesi kimse vermez biliyorum ama bakü ya da kıbrıs konusunda sadece hangisi daha başarılı tavsiye sadece. Gynolifede başarılı olan da var başarısız olan da... Aslında mantığıma en çok yatan da o. Ama hislerim bakü diyor ama hislerime de tam olarak güvenmeli miyim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim herkese Rabbimden yardımlar dilerim...
Gönlünden geceni versin rabbim . Sen nereyi kalbin isterse orada basla.

British nasil acaba hic sordunuz mu banada orasi iyi gibi geldi hem zazada orda tedavi gördü sanirim tamarada da öyle tabi bu işler nasip işi.

British nasil acaba hic sordunuz mu banada orasi iyi gibi geldi hem zazada orda tedavi gördü sanirim tamarada da öyle tabi bu işler nasip işi
Aslında okuduğum kadarıyla kıbrısta british, hit ve gynolife en çok tutulan gibi, bunlardan sadece gynolife ile görüştüm, bakü çok sinmişti içime kesin gibiydi ama bi görüşim dedim kafam daha çok karıştı biliyorum kısmet bu şeyler Allah nasip ettiyse eder her türlü ama insan yinede yapabileceğinin en iyisini yapmak istiyor..

Aslında okuduğum kadarıyla kıbrısta british, hit ve gynolife en çok tutulan gibi, bunlardan sadece gynolife ile görüştüm, bakü çok sinmişti içime kesin gibiydi ama bi görüşim dedim kafam daha çok karıştı biliyorum kısmet bu şeyler Allah nasip ettiyse eder her türlü ama insan yinede yapabileceğinin en iyisini yapmak istiyor..
Bence kıbrısta denemelisin. Bakünün kıbrıs kadar tecrübeli olduğunu düşünmüyorum açıkçası.
Taze yumurta kullanılacaksa bu bahsettiğin yerler olabilir. Pozitif olan bir sürü kişi vardı diğer sitede.

Bence kıbrısta denemelisin. Bakünün kıbrıs kadar tecrübeli olduğunu düşünmüyorum açıkçası.
Taze yumurta kullanılacaksa bu bahsettiğin yerler olabilir. Pozitif olan bir sürü kişi vardı diğer sitede.
Görüştüğüm her merkez taze yumurta kullanıyoruz diyor. Kimse donuk kullanıyoruz demiyor ki. Bakü deki doktor daha çnce istabbulda ferticenter diye bi merkezdeymiş 10 yıl kadar önceye kadar daha sonra baküye geçmiş tecrübeli bi doktor olduğunu düşünüyorum. Aslında o sahte hesaplar olmasa hiç kurcalamadan bakü dr celalettin diyecektim de onlar midemi bulandırdı

Geri