Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Canım miyomlarını aldırmadan transfer yaptırma.
O kadar emek veriyoruz.
Benden de 5 yumurta toplandı cumartesi.
3 tanesi döllenmiş .
Eğer bir problem yoksa yarın donduracaklar.
Yok yavrum ya zaten doktor almadan transferin bi anlamı yok diyo.acik ameliyat dedi ona canım sıkkın korkuyorum çok risklerinden.senin de süper haber Allah onları can yapsın sana inşallah.senin neden dondurulcak rahimde varmıydı sorun

Çok çok şükür Angelim
Allah senide bebeğinide korusun
Ben çok şüke Allahın izniyle bugün transfer oldum
İnşAllah güzel haberlerimi sizinle paylaşmak nasip olur banada
Kazan seni neden engelledi?
Buraya girdiyin için mi

Şükür yok ama dondurulmuşların şansı daha yüksek oluyor diye dondurulmuş istedim.
Miyomların için yapacak başka bir şey yok mecbur ameliyat olucaksın.
Korkma yengemde olmuştu evde biraz yattı dinlendi öyle atlattı.

Rabbim yar ve yardimcin olsun insallah ameliyatin sorunsuz gecer. Insan ister istemez stres olur canim acikta olsa kapalida olsa gerer ameliyat düşüncesi. Şöyle ilersini düşününce biranonce kurtulacaksin miyomlarindan sorunsuz transfere girnis olucaksin canim. Insallah hersey cok guzel olur senin icin sonunda bebislerine kavusasin

Tedavisi devam eden arkadaslar insallah hepinizin burada müjdeli haberlerinizi alırız. @Asyam17 bende 7 cm cikolata kisti ameliyati oldum acik ameliyat. İki gun hastanede kaldim 3. Gun normal hayatina devam ettim. Dr un iyi olursa hiç düşünme ol kurtul. @Zaza74 transferin hayirli olsun dualarimiz seninle. Bu arada k.klubune yeni üyelik alıp yorum yazmistim. Zaza cim sen beni burada desifre edince beni tekrar engellemisler. Kazen burayi bizden iyi takip ediyor anladigim kadariyla