Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Tamara yeni yıl yeni sayfa bize şans getirsin demişti ve ise yaradı ...ayrıca bu başlığı açan sevgili arkadaşım bugün yarın oğlunu kucağına alacak hayırlısıyla...ilk bakışta hiç umut yokmuş gibi görünse de kızlar şans bizleri de bulabilir...madem zorlaştırıyor mükafatı yakındır

Tamara yeni yıl yeni sayfa bize şans getirsin demişti ve ise yaradı ...ayrıca bu başlığı açan sevgili arkadaşım bugün yarın oğlunu kucağına alacak hayırlısıyla...ilk bakışta hiç umut yokmuş gibi görünse de kızlar şans bizleri de bulabilir...madem zorlaştırıyor mükafatı yakındır
Amiin insallahh.

Ah canım benim seni o kadar iyi anlıyorum ki kendini diğer insanlardan farklı görmeni
Ben adet oldum hiç aksamadan ama benim de çocuğum olmadı 26 yaşındaydım evlendiğimde çoook uğraştım çok
Zazam hepsşni bilir.
Öğretmenler odasında sürekli insanlar çıcuklarını anlatırlar. Ben konuşacak bir şey bulamam ailedeki insanlar bile sürekli çocuklarını anlatır.
Neden ben böyleyim bir çocuğum olsun diye o kadar uğraştım ki sonra kanser oldum. Menepoza girdim. Olsun dedim donasyon yaparım onu bile yapamadım hamile kaldım düşürdüm biri 19 haftalık düştü
Son kez deneyim dedim. Olmazsa taşıyıcı düşünürüm
Eşim prostat ameliyatı oldu sperm tese ile alınmalı
Eşimde çocuk konusunda hep bana uğraşma olmuyor işte falan diyerek hep beni yordu.
Şimdi de ben tese olmam diyor. Bir de savaş olmasa belki ikna ederim
Ama canım nerden tutsam elimde kaldı halen de elimde kalıyor. Ama umudumu yitirmemeye çalışıyorum.
Zazam allahım razı olsun bana çok destek oldu.
Yani kendini yıpratma. Ben adet oluyordum çocuğum olmadı sen olmadın olmadı. İnşallah allahım nasip ederse olur.
Rabbim sabırlar versin Hocam, dilerim eşinizi bi şekilde ikna eder ve bu denemenizde başarılı olursunuz, malesef hayat bu herkrsin bi şekilde bi imtihanı var bizlerinde bu şekilde. Genel ölçüde alışmış, kabullenmiş gibiyim ama bazen içten içe alınmıyorda değilim bundan bahsettim sadece. Dilerim Allahım hiç birimizin hayalini boşa çıkarmaz, dileyen isteyen herkese bi şekilde hayırla evlat bahşeder inşallah, 19 haftalık bebek düşürmek çok çok zor Rabbim size de sabırlar versin dayanma gücü versin

Ona şüphem yok Allahım nasip ettiyse eğer bir şekilde gelir bulur, etmediyse zaten hiç sorunu almayanlara bile nasip olmaz. Ama tıbbi ve bilimsel olarak demek istedim orda.
Canım benim çok acı çekmişin,çok geçmi
Ah canım benim seni o kadar iyi anlıyorum ki kendini diğer insanlardan farklı görmeni
Ben adet oldum hiç aksamadan ama benim de çocuğum olmadı 26 yaşındaydım evlendiğimde çoook uğraştım çok
Zazam hepsşni bilir.
Öğretmenler odasında sürekli insanlar çıcuklarını anlatırlar. Ben konuşacak bir şey bulamam ailedeki insanlar bile sürekli çocuklarını anlatır.
Neden ben böyleyim bir çocuğum olsun diye o kadar uğraştım ki sonra kanser oldum. Menepoza girdim. Olsun dedim donasyon yaparım onu bile yapamadım hamile kaldım düşürdüm biri 19 haftalık düştü
Son kez deneyim dedim. Olmazsa taşıyıcı düşünürüm
Eşim prostat ameliyatı oldu sperm tese ile alınmalı
Eşimde çocuk konusunda hep bana uğraşma olmuyor işte falan diyerek hep beni yordu.
Şimdi de ben tese olmam diyor. Bir de savaş olmasa belki ikna ederim
Ama canım nerden tutsam elimde kaldı halen de elimde kalıyor. Ama umudumu yitirmemeye çalışıyorum.
Zazam allahım razı olsun bana çok destek oldu.
Yani kendini yıpratma. Ben adet oluyordum çocuğum olmadı sen olmadın olmadı. İnşallah allahım nasip ederse olur.
kızlar çok şükür gözümüz var görüyoruz,dilimiz,kulağımız var
Bu günümüze çok şükür

kızlar yeni başlıyacağım doktora evraklarımı da götürücem elimdeki iki sonucu size atıyorum bilgisi olan iyimi kötümü fikrini soyluyebilirmi hala donasyonda aklım o yüzden hic icime sinmiyor aynı yoldan yürümek

Ekli dosyalar

• 20220622_010738.png
    20220622_010738.png
    324,3 KB · Görüntüleme: 48
  • 20220622_010819.jpg
    20220622_010819.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 55
Geri