Yumurta ve Sperm Donasyonu hakkında bilinmesi gerekenler paylaşımlar burada

Canim ,
Oncelikle geçmiş olsun.
Hic duymadım. 3 ay düzenli olup sonrasinda iğneden kaynakli menapoza gireni.
Muhtemelen sebebi baskadir.
Stres yapmissindir ,
Adet gördüğüne göre Yumurtalaman oluyordur belki yumurtalik kisti oluştu ki bu korkulacak birsey değil biliyorsundur.
Belki de üsütmüssündür..
Ya da...
Hamilesindir yupis
Belkiler cogalir birkaç güne olmazsan kontrole git ve stres yapma lütfen..
Benim de aklımdan geçen inşallah hamilesindir öyle hemen kötü düşünüp ümitsizliğe kapılma . Ben 5.5 yıllık evliyim evlendigim ilk aydan beri düzensiz adet görüyorum ki o aya kadar günü sasmazdi. Ama halen menopoz da değilim☺️☺️☺️

Ben ne üzgünüm bu gün anlatamam buraya üzücü bir şey yazmak istemem kimsenin canı sıkılsın istemem ama sadece buraya anlatabiliyoruz bazı şeyleri bazen diyorum keşke biri bana ne hissettiğini biliyorum dese ve hiç soru sormadan sıkıca sarılsa canım çıkana kadar ağlasam bana çok ağır geliyor bu sınav isyan etmiyorum ama çok zorlanıyorum tedaviye gideceğim yakında ama mesele tedavi değil ikinci yıl oldu bu durum ile uğraşıyorum yıllardır uğraşanlar var biliyorum ama kızmayın benim sabrım mı az bilemiyorum çok zorlanıyorum
Esekten düşeni en iyi esekten düşen anlar seni çok iyi anlıyorum ve anlıyoruz ama hep sabır ve tevekkül elden başka şey gelmiyor düşüp düşüp kalkacagiz takiii o kucaklar dolana kadar sana sımsıkı buradan sarılıyorum

Geri